הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני, מסי או רונאלדו": ההצהרה של אלבס

סוגיית הגיל, עזיבת הפרעוש והמהפכה של פפ. מגן ברצלונה מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 21:55

החזרה של דני אלבס לברצלונה ריגשה כמעט את כולם. הברזילאי בן ה-38 הגיע על מנת למלא את תפקיד "המבוגר האחראי", מה שהיה אחד הצעדים הראשונים בעידן צ'אבי. כעת, לאחר קצת יותר מחודשיים מאז השיבה לקטאלוניה, המגן הימני דיבר ובראיון לתחנת רדיו מקומית, סיפר בכנות על שאלת הגיל, עזיבת מסי וניסה גם להשוות בין צ'אבי לפפ גווארדיולה.

"אם היית שואל אותי אם הייתי מחתים שחקן בגילי באמת הייתי מהסס, אלא אם קוראים לו דני אלבס, כריסטיאנו רונאלדו, ליאו מסי או זלאטן איברהימוביץ'", קבע, "אלה האנשים שלא רוצים שאחרים יגידו להם מתי הם צריכים לפרוש".

על העזיבה של מסי בקיץ: "זה היה יכול להיות נחמד אם הוא היה מסיים כאן את הקריירה. זו הייתה יכולה להיות מתנה נהדרת עבורו ועבור המועדון. מבחינתי, יש שתי חולצות שכשאני לובש אני מרגיש חזק ובר מזל - האחת של ברזיל והשנייה של ברצלונה. לפחות בשבילי זאת מתנה לשוב לכאן ואני אנצל את זה בכל יום ויום".

"צ'אבי וגווארדיולה משתמשים בסגנון דומה", המשיך וניתח את שני המאמנים, "בכל מקרה לא צריך להתעסק במה אחד יכול לתת ומה השני יודע לעשות. הטריק הוא לחפש את המהפכה הבאה. קרויף עשה את זה וגם גווארדיולה. המפתח הוא לאהוב את הכדורגל ולהנות. ברצלונה חייבת לבצע את זה שוב ולדעת לעשות את ההתאמות הנחוצות".