הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא מוותרת: השחקנים שעשויים לחזק את בארסה

הניסיון להחזיר את האקסים וסאגת דמבלה שתשפיע. כמה מהשמות החמים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.22 - 21:56

למרות שכבר שפכה כסף, שנדמה היה שאין לה, בחלון ההעברות הנוכחי על פראן טורס, ברצלונה ממשיכה לחלום על שחקני חיזוק נוספים, גם בחלון הנוכחי וגם בהתסכלות על כמה חודשים מהיום - בקיץ. לפי דיווחים שונים בספרד ובאירופה, אלו הם השמות החמים עם הסבירות הגבוהה ביותר להגיע לבירת קטאלוניה:

אדאמה טראורה - שחקן הכנף העוצמתי, שגדל בברצלונה וכבר דווח שהוא על סף מעבר לטוטנהאם, לוקח את הזמן שלו ולא סוגר את המעבר שלו לתרנגולים כי הוא יודע שבארסה אוהבת אותו והוא היה רוצה לחזור הביתה. הדיבורים על הגעתו של טראורה הגיעו לאחר מה שנראה כמו נפילת המו"מ עם מוראטה, שכן אתלטיקו מדריד לא הייתה רוצה שיעבור לבארסה.

הסיכוי היחיד שדבר כזה יקרה זה במידה וסאגת עוסמאן דמבלה תסגר בכך שהצרפתי יעזוב את המועדון. נציגו של דמבלה נפגש אתמול עם צ'אבי וג'ורדי קרויף על מנת לראות אם אפשר להתקדם עם סיפור חוזהו של השחקן. לפי הדיווחים, עמדת המועדון לא השתנתה והמסר של צ'אבי היה: "שיחליט עכשיו, או שיחדש, או שתעזבו עכשיו, אחרת הוא לא ישחק שוב עבור בארסה״.

סזאר אספיליקווטה/אנדרס כריסטנסן - שני שחקני ההגנה של צ'לסי מסיימים חוזה בקיץ הקרוב ונכון לעכשיו הם נמצאים בשיחות עם הבלוז על חוזה חדש, אך ללא הצלחה כרגע. הספרדי רוצה חוזה לשלוש שנים ובארסה מוכנה להציע לו לפחות שנתיים-שלוש, בעוד בצ'לסי מהססים להעניק חוזה יחסית ארוך לשחקן בגיל הזה. בקשר לדני, ברסה מהמובילות לקלוט את הבלם, שכרגע נמצא במו"מ תקוע עם הקבוצה של תומאס טוכל.

אלכס גרימאלדו/ניקולאס טאליאפיקו - ברצלונה מחפשת את השחקן שיוכל להכנס לרוטציה ולהחליף את ג'ורדי אלבה כשיגיע הזמן. מגן בנפיקה, שגדל בברצלונה היה רוצה לחזור, למרות שכרגע האופציה נראית קשה להשגה. הוא מסיים חוזה ביוני 2023 כך שאם וכאשר העברה שכזאת יותר הגיונית בקיץ הקרוב והלאה. לגבי מגנה הארגנטינאי של אייאקס, ברצלונה מנסה לשכנע את ההולנדים להשאיל את המגן, מה שהם לא כל כך רוצים לעשות בשלב זה.