הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פרידה עצובה": גארת' בייל אמר שלום מהיציע

קרלו אנצ'לוטי סיכם ורמז על הישארות אפשרית של מרסלו. דויד אלאבה ישחק מול ליברפול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.22 - 07:16
בייל. לא נפרד כמו שצריך (GETTY)
בייל. לא נפרד כמו שצריך (GETTY)

עם אליפות בכיס ושמונה ימים לפני רגע השיא של העונה - גמר ליגת האלופות, ריאל מדריד ניצלה את משחק הליגה האחרון כדי להגיד שלום ותודה. הבלאנקוס סיימו ב-0:0 עם בטיס, במה שכנראה היה המשחק האחרון של מרסלו ואיסקו בסנטיאגו ברנבאו וכעת יכולים להתרכז בהכנות לקרב הענק מול ליברפול.

מרסלו הוא ללא ספק אחד המגינים הגדולים בהיסטוריה של ריאל מדריד, זכה איתה ארבע פעמים בליגת האלופות ובשש אליפויות ולמרות שאיבד מזמן את מקומו בהרכב לטובת פרלאן מנדי, זכה לפרידה ראויה. עם זאת, קרלו אנצ'לוטי עדיין סרב להיפרד: "אני חושב שזאת עדיין לא פרידה, הוא עדיין הקפטן שלנו והוא יהיה בגמר ליגת האלופות. אם הוא יעזוב בסוף, ניפרד מאחד משחקני ההגנה הטובים שהעולם ידע".

מי שגם נפרד מהברנבאו, אבל לא בצורה האידאלית, הוא גארת' בייל שלא היה כשיר להתמודדות ויסיים את דרכו במדריד עם ארבע זכיות בליגת האלופות, אבל לנצח עם הטייטל של פוטנציאל שלא מומש עד תום. "שלום עצוב של בייל מהיציעים", נכתב ב"מארקה" ואנצ'לוטי סיפר: "הוא רצה לשחק, אבל לא היה במצב המתאים. אני חושב שהוא יבוא לגמר בפריז".

וכעת, בריאל מדריד כבר חושבים על גמר האלופות ואנצ'לוטי דאג להעביר מסר מרגיע בנוגע לדויד אלאבה שלא שיחק כבר כחודש בשל פציעה: "הוא יהיה בגמר וישחק, אפשר להגיד זאת ב-100 אחוז. במשחקים האלה לא רק הפן הפיזי משפיע, אלא גם המנטלי".

המשחק בברנבאו, כאמור, היה מעבר לכדורגל, כזה בו חלקו כבוד. עוד בפתיחת המשחק, בטיס עשתה מסדרון לשחקני ריאל מדריד לכבוד הזכיה באליפות ומנגד גם שחקני ריאל עצמם עשו מסדרון לשחקני בטיס על הזכייה בגביע. רגע מיוחד נוסף הגיע בדקה ה-73, אז חואקין בן ה-40 עלה מהספסל האנדלוסי וזכה לסטנדינג אוביישן מהקהל בברנבאו לכבוד הופעתו ה-600 בליגה.

"בברנבאו תמיד קיבלו אותי ונהגו בי באהבה רבה, זה תמיד מיוחד עבורי. זו זכות וכבוד גדולים להגיע לאצטדיון כזה ולעזוב אותו בצורה כזאת. זה יהיה הפרס הגדול שאקח איתי בקריירה", סיכם חואקין.