הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחקן נהדר, אבל איש קטן". זעם על קיליאן אמבפה

במדריד לא סולחים לחלוץ: "פחדן". וגם: המסר המסתורי של בנזמה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.22 - 08:19

הכדורגל העולמי עדיין לא התאושש מסערת קיליאן אמבפה, שהאריך אתמול (שבת) את חוזהו בפריז סן ז'רמן עד 2025, והשאיר את ריאל מדריד מאוכזבת וזועמת. שחקני הבלאנקוס אומנם לא מתחו ביקורת ישירה על הצרפתי, אך פרסמו ברשתות החברתיות מסרים שקשה לטעות בהם.

קשר הקבוצה, פדריקו ואלוורדה, כתב אתמול: "סיום של עונה מדהימה. להיות שייך לריאל מדריד זאת זכות שאין לכל אחד". לוקאס ואסקס צייץ גם הוא: "איזה מזל זה להיות בריאל מדריד". ויניסיוס ג'וניור הודה לאוהדים וכתב: "אי אפשר להסביר איך זה לנצח עם החולצה הזאת, אוהב אותך ריאל מדריד". ורודריגו, אחד המרוויחים העיקריים מאי הגעת הצרפתי, פרסם תמונה שלו מנשק את סמל הקבוצה.

אלא שהתגובה המעניינת ביותר הייתה של כרים בנזמה. כוכב ריאל מדריד נחשב לאחד החברים הקרובים של אמבפה בנבחרת צרפת, ופרסם אתמול באינסטגרם שתי תמונות שעוררו לא מעט הדים. בראשונה, תמונה של האצבע של החלוץ מצביעה על סמל הקבוצה, ובשנייה נראה הראפר האגדי טופאק עם חבר שבגד בו. תמונה שזכתה לפרשנויות רבות, אך בהמשך מספר 9 הספיק להכחיש את הדברים, בטענה שהוא פשוט אוהב את טופאק. צירוף מקרים או עוד מסר של החלוץ ברשתות החברתיות?

גם בתקשורת המדרידאית לא חסכו בביקורת על הצרפתי: "צריך הרבה קלאסה כדי לשחק בריאל מדריד. אמבפה בגד במועדון הלבן והאריך חוזה בפ.ס.ז'", נכתב הבוקר בשער "מארקה". ב"אס" הסתפקו בכותרת: "הפסד שלו - אמבפה העדיף את הכסף של פ.ס.ז' על פני האפשרות להיות אגדה בריאל מדריד". העיתונאי חוסה פליקס דיאס ביקר: "אמבפה אתה לא גבר, אתה פחדן שלא היה לו את הביצים לענות לטלפון כשריאל מדריד התקשרה אליך לשאול מה קרה. לפני 10 ימים המשכת להגיד שהכל בסדר, ואז הפסקת לענות. אתה אתה שחקן נהדר, אבל איש קטן". עיתונאי בכיר נוסף, חוסה לואיס סאנצ'ס, צייץ: "גבר בלי מילה לא שווה כלום".