הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארלינג במבצע: תוכנית ריאל להחתמת הולאנד

הקשר למותו של מינו ראיולה, סעיף השחרור ממנצ'סטר סיטי והחפיפה עם כרים בנזמה. יכול לקרות?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.22 - 09:16

ריאל מדריד עברה קיץ מטלטל, לטובה ולרעה. לצד הישגי ענק בהם אלופת אירופה וספרד חגגה עונה אדירה, טראומת הסירוב של קיליאן אמבפה למועדון לא עזבה את מסדרונות הברנבאו. אך לפי פרסומים ב"אס", נראה כי לבלאנקוס יש תוכנית מעניינת במיוחד בכל הנוגע לאחד השחקנים הטובים בעולם.

מעבר לאמבפה, חלוץ נוסף שחמק בין הידיים של ריאל מדריד הוא ארלינג הולאנד. אין זה סוד כי הנורבגי המצוין, שחתם הקיץ במנצ'סטר סיטי תמורת סכום המוערך ב-75 מיליון יורו, היה אחת ממטרות הרכש המרכזיות של הבלאנקוס. אך פלורנטינו פרס והנהלת המועדון העניקו עדיפות לצרפתי, וכשזה החליט להישאר בפ.ס.ז', הולאנד כבר היה חתום בשורות האלופה האנגלית.

למרות זאת, במדריד לא אמרו נואש, זאת הודות לסעיף מיוחד בחוזהו של הנורבגי הבינלאומי. בדומה לסעיף השחרור שהכניס בהסכמו מול קבוצתו הקודמת בורוסיה דורטמונד בה כבש 84 שערים ב-88 הופעות, ובאמצעותו הגיע לסיטי ב"זול" יחסית, החלוץ עלול לעשות את אותו הדבר גם לקבוצתו החדשה.

מסתבר כי הולאנד, שחתם לחמש שנים בהן יהפוך יחד עם קווין דה בריינה למשתכר הבכיר במנצ'סטר סיטי, הכניס לחוזהו סעיף שחרור בגובה 150 מיליון יורו שייכנס לתוקף החל מ-2024. במדריד כאמור יודעים על כך, ולפי דיווחים בספרד מתכננים להפעילו כשייתאפשר להם לעשות זאת בעוד שנתיים.

מקצועית, זה אמור להסתדר מצוין עבור הבלאנקוס. כרים בנזמה נמצא בכושר שיא בקריירה שלו והנחתת חלוץ חדש על המשבצת שלו עלולה לפגוע בצרפתי הפנטסטי שהוביל את ריאל כל הדרך לזכייה בליגת האלופות. אך אם כל זאת נשמע לכם מתוכנן היטב, מסתבר כי היה צד שלישי ובלתי צפוי להשתלשלות האירועים.

כזכור, באפריל האחרון הלך לעולמו סוכן העל ומי שייצג את אותו הולאנד, מינו ראיולה. לפי הדיווחים, האיטלקי דחף מאוד לכך שהחלוץ יעבור דווקא למדריד בקיץ הנוכחי, זאת כי רצה מאוד לשקם את היחסים מול הבלאנקוס אחרי הפיצוץ בעסקת פול פוגבה (קליינט נוסף של הסוכן). אחרי שמת, החליטו הולאנד ומשפחתו שלא ללכת בעצתו של הסוכן וחתמו עם מנצ'סטר סיטי לחמש שנים.