הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין דרך לתאר את ההרגשה לחתום בברצלונה"

לבנדובסקי הוצג לעיניי 59,000 בקמפ נואו: "מרגיש יותר טוב משהייתי בן 29. החיבור עם צ'אבי היה כבר מהשיחה הראשונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.22 - 15:09

המעבר הגדול של הקיץ. אחרי שהודיעה על החתמתו של הכוכב הפולני רוברט לבנדובסקי שסיים פרק של שמונה שנים בבאיירן מינכן וחתם בברצלונה, הקטאלונים הציגו באופן רשמי את החלוץ החדש של הקבוצה. לא פחות מ-59 אלף אוהדים נרגשים הגיעו לקאמפ נואו לטקס ההצגה הרשמי ומסיבת העיתונאים.

נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה פתח ואמר על הדשא: "תאמינו לי, התהליך להביא את לבנדובסקי היה לא פשוט. אבל זה הסתדר בסופו של דבר בגלל שהוא רצה להיות שחקן של ברצלונה. אני רוצה להודות לך על הרצון להגיע לכאן, מודה גם בשם כל האוהדים שהגיעו לכאן היום. בארסה זה יותר מעוד מועדון".

לבנדובסקי התרגש ואמר לעיניי הקהל באיצטדיון: "אני שמח מאוד להיות כאן. אני בטוח שאנחנו נביא למגרש הזה המון גולים ושמחה". לאחר מכן, החלוץ דיבר במסיבת העיתונאים: "זה היה מרגש מאוד לעמוד על המגרש לעיניי הקהל. קשה למצוא מילה שתתאר את מה שאני מרגיש עכשיו"

צפו בהצגתו בנגן הווידאו למעלה

"אני כל כך שמח", אמר שוב החלוץ. "אני רוצה להחזיר לאוהדים אחרי האהבה הזאת שהם נתנו לי. זה אתגר גדול עבורי להיות פה, הדרך הטובה ביותר היא להוכיח על המגרש אבל אני שחקן שיכול לדחוף שחקנים נוספים להראות הופעה טובה יותר עם הניסיון שלי. ההופעה הקבוצתית חשובה לי. אני יודע שברצלונה עברה תקופה לא פשוטה, אבל דיברתי עם ז'ואן והבנתי את הפרויקט והדרך שרוצים ללכת בה".

"אני מרגיש טוב יותר משהרגשתי בגיל 29", אמר החלוץ שיגוג בסוף החודש את יום הולדתו ה-34. "השיחות הראשונות שלי עם צ'אבי היו על שיטת המשחק. הבנתי מה הוא מצפה ממני גם ברמה הטקטית. כבר ברגע הראשון הרגשתי את החיבור, ראיתי שיש לו רעיון ושיטה ברורה על הקבוצה ועל העמדה שלי".
הנשיא לאפורטה הוסיף במסיבת העיתונאים: "לפני 20 שנים, לבנדובסקי הגיע לקמפ נואו עם אמא שלו. כשהוא נגע בדשא, אמא שלו אמרה לו שיום אחד הוא ישחק כן. עבדנו קשה כדי להביא אותו והצלחנו. תודה קודם כל לרוברט, ואז גם לסוכנו פיני זהבי. תודה גם למתאו אלמאני ולכל שאר העוסקים בדבר".

אגב, החלוץ הפולני הוצג עם הספרה 9, חולצה אותה לבש בעונה החולפת ממפיס דפאיי - שנכון לעכשיו עדיין שחקן של ברצלונה אך לאחרונה שמו נקשר עם מעברים לקבוצות אחרות וביניהן יובנטוס. "הוא קיבל את הספרה 9 מתוך אינטרס של המועדון לצרכי תמונות ופרסום", ציין לאפורטה. "קיבלנו את ההחלטה הזאת עם הרבה כבוד לממפיס, הוא הבין את זה בצורה נפלאה"