קונטה ובן חיים בספק, פלומן ירד לספסל?

בית"ר מתכוננת לבאר שבע: "ניצחון יהיה הצהרת כוונות"

תומר לוי
תומר לוי  13.12.19 - 12:40
תחילת כתבה

בית'"ר ירושלים מתכוננת למשחק הגדול נגד הפועל באר שבע ביום שני. אחרי התיקו במחזור הקודם נגד אשדוד, חניכיו של רוני לוי רוצים לחזור למסלול ניצחונות, כשניצבת בפניהם משוכה לא קלה, ואם לא די בכך, ייתכן והחלק ההגנתי שלה יהיה חסר מאוד.

במחזור הקרוב, תצא הקבוצה מהבירה לאצטדיון טרנר ותקווה לנעוץ עוד מסמר במגרש הביתי, שכבר לא כל כך מהווה מבצר, כפי שהיה בעבר, עבור המארחת. לפני ההתמודדות, אמרו שחקנים בקבוצה: "אנחנו מסתכלים כרגע על המקום השלישי. ניצחון בב"ש יהיה הצהרת כוונות מבחינתינו. ברור שזה לא יהיה קל אבל זה יראה על עוד קפיצת מדרגה".

הבעיה הגדולה עבור הצהובים היא פציעות של טל בן חיים ואנטואן קונטה. השניים, סובלים מעומס, ולא התאמנו השבוע, כשבקבוצה עושים מאמץ גדול להכשירם.

 

בעקבות המחסור בהגנה, רוני לוי שוקל לערוך שינוי, ולחזק את הקישור בשחקן הגנתי נוסף. מי שעשוי להפגע מכך הוא פרדי פלומן, שעשוי לרדת לספסל. המאמן מתלבט בין אופיר קריאף לעדי תמיר, שיעלו במקומו של הצרפתי, שרק במחזור האחרון כבש שער נגד אשדוד. במקרה כזה, המאמן צפוי לערוך שינוי טקטי נוסף, כשגדי קינדה יוסט לכנף.

אחרי המשחק, בצוות המקצועי של הירושלמים ינסו לקדם את נושא החיזוק בסגל, כאשר במידה וזה יקרה, המטרה המרכזית היא להביא חלוץ נוסף.