אשדוד רעבה לגביע: "מגיע לנו תואר העונה"

הקבוצה של בן שמעון מתכוננת לרעננה. דוד צפוי לחזור לחוד

גיל לוין
גיל לוין  22.02.21 - 11:15
תחילת כתבה

הכנות אחרונות בהחלט במ.ס אשדוד לקראת משחק הגביע הערב (שני) מול הפועל רעננה באצטדיון הי"א. בקבוצה מעיר הנמל, שרושמת עונה יוצאת מן הכלל מבחינתה, מרגישים כי הפעם, יותר מתמיד, אפשר לחלום על תואר ראשון והגביע הוא בהחלט אחת המטרות של רן בן שמעון העונה.

לאחר שני משחקים מאכזבים בהם יצאו עם תיקו מול בני סכנין והפסידו להפועל ק"ש, באשדוד ינסו להתאושש מול הקבוצה מהליגה הלאומית, כשהמאמן שם דגש במהלך השבוע האחרון על שני היבטים: חדות מול השער ושמירה על ריכוז לאורך המשחק. "מגיע לנו העונה תואר וכולם רעבים להצליח", סיפרו בחדר ההלבשה  "אסור לנו ליפול פה וצריך לנקות כל הרגל רע. זה לא משחק ליגה ואין מקום לטעויות".

ברמה המקצועית המאמן תרגל שינויים בהרכב לעומת ההפסד לצפוניים ביום חמישי האחרון, ונראה כי הוא יאפשר לננאד סבטקוביץ', שלא כשיר במאת האחוזים ולטום בן זקן לנוח, בעוד זוהר זסנו יזכה לקרדיט בעמדת המגן הימני וגיל כהן יפתח במרכז ההגנה. בקישור עוז בילו הצעיר יקבל את חולצת ההרכב במקום פיראס אבו עקל ובהתקפה דין דוד, שהתחיל על הספסל במשחק האחרון יחזור ל-11.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; זוהר זסנו, טימותי אוואני, גיל כהן, מונטרי קמאהני; רועי גורדנה, מוסא בגאיוקו, עוז בילו, חמודי כנעאן, רמזי ספורי; ודין דוד.