הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שופטים מלבנון הואשמו בקבלת שוחד מיני

השלושה נעצרו בסינגפור בטענה שהסכימו לקבל שירותי מין בחינם עבור הטיית תוצאה בליגת האלופות של אסיה

מיכאל וינסנדט
מיכאל וינסנדט  04.04.13 - 20:08
הטיית משחק תמורת שוחד מיני? זה חדש (gettyimages)
הטיית משחק תמורת שוחד מיני? זה חדש (gettyimages)
שבוע לא פשוט עבר על השופטים באירופה במסגרת ליגת האלופות: זלאטן חגג שער מנבדל ברור, סטפן ליכטשטיינר ובוראק יילמז יראו את משחקי הגומלין מהיציע בעקבות טעויות מחפירות ובמדריד הכדור עדיין משחק בידו של סמי ח'דירה. אבל הסיפור שמגיע אלינו מסינגפור הוא ללא ספק הביזארי ביותר ששמענו בשבוע החולף.

שלישיית שופטים מלבנון נעצרה אמש (רביעי) בסינגפור בחשד למעורבות במכירת משחקים. סיפור כמו זה כבר שמענו לא פעם, אבל כשבתמורה להטיית התוצאה מובטח לשופטי כדורגל לקבל שוחד מיני, את זה בהחלט לא שומעים בכל יום.

"עלי סבאח, עלי עיד ועבדאללה טאלב הובאו לבית המשפט והואשמו בהטיית משחקים בתמורה לקבלת שירותי מין באופן לא חוקי", נכתב בהצהרה של הלשכה נגד שחיתות בסינגפור. "המדינה מאמצת גישה של אפס סובלנות כלפי שחיתות ומכירת משחקים בכל צורה. אנחנו פועלים כדי לשמור על זירת הכדורגל המקומית נקיה".

שלושת השופטים נעצרו זמן קצר לפני שריקת הפתיחה של משחק שלב הבתים של גביע אסיה לקבוצות, שהפגיש את טאמפינס רוברס המקומית עם מועדון הכדורגל ההודי מזרח בנגל. אם אתם מעוניינים לדעת מה הייתה התוצאה הסופית, אז ההודים גברו 2:4 על הקבוצה מסינגפור. אולי היה עדיף להם להישאר עם הלבנונים...