דיווח: נאתכו בדרך לעבור לדינמו מוסקבה

אתר ברוסיה טוען שהקשר הישראלי קרוב להשלים מעבר לקבוצה מהבירה. סכום העסקה המשוער: כ-6 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.13 - 16:52
נאתכו. תחנה חדשה? (gettyimages)
נאתכו. תחנה חדשה? (gettyimages)
תחילת כתבה

האם ביבראס נאתכו בדרך לתחנה השנייה שלו ברוסיה? לפי דיווח באתר הרוסי "איזווסטיה", הקשר הישראלי קרוב להשלים מעבר מרובין קאזאן לדינאמו מוסקבה. ההערכה היא שסכום העסקה יהיה בסביבות 6 מיליון יורו, למרות ששוויו של השחקן מוערך יותר מכך, מכיוון שהחוזה שלו בקאזאן מסתיים בדצמבר הקרוב.

נאתכו וקבוצתו ב-3 השנים האחרונות ניסו בשבועות האחרונים להגיע לסיכום על חוזה חדש, אבל נתקלו במבוי סתום במשא ומתן. מכיוון שהחוזה שלו עומד להסתיים בקרוב, ברובין מנסים למכור אותו כעת כדי להרוויח עליו כמה שאפשר, כאשר גם טוטנהאם וסביליה עלו כמועמדות בדיווחים באירופה.

אבל כעת עושה רושם שהושגה התקדמות בין קאזאן לדינאמו מוסקבה, שסיימה מקום אחד מתחתיה בטבלה בעונה הקודמת. הקבוצה מבירת רוסיה מכרה רק לפני שבוע את כוכבה הגדול אלכסנדר קוקורין לאנז'י מחצ'קלה תמורת 19 מיליון יורו, ולכן יש לה מזומנים פנויים כדי לצרף שחקנים חדשים - והישראלי נחשב למטרה מרכזית.

נאתכו הגיע לליגה הרוסית מהפועל תל אביב ב-2010 ומאז הפך לבאנקר בהרכב של המאמן של קאזאן, קורבאן ברדייב. הוא שיחק בכל 30 משחקי הליגה בעונה שעברה, בהם כבש 9 שערים והוסיף 5 בישולים. בנוסף, הוא הבקיע בכל אחד מצמד המשחקים של רובין מול צ'לסי בליגה האירופית.