מסי: ההפסד בגמר גביע העולם ילווה אותי לנצח

כוכב ארגנטינה נכנע גם לברזיל בהכנה. דונגה: זה לא היה משחק ידידות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.14 - 08:46
מסי, הפסיד גם לברזיל (GETTYIMAGES)
מסי, הפסיד גם לברזיל (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

שלושה חודשים בלבד עברו מאז ההפסד לגרמניה בגמר גביע העולם, כך שבאופן טבעי הזכרון עדיין טרי מבחינת ליאו מסי וארגנטינה. לפחות עבור כוכבה של ברצלונה, עם זאת, נראה כי הצלקת תישאר שם כל החיים. ואם זה לא מספיק, אז אתמול גם הגיע הפסד לברזיל במשחק "ידידות".

הפרעוש, שהחמיץ מהנקודה הלבנה (פנדל שני שהוא מחמיץ העונה) במהלך ה-2:0 של הסלסאו של ניימאר, נשאל בסיום על אותו הפסד בגמר במרקאנה - והשיב: "האכזבה מההפסד בגמר המונדיאל תלווה אותי לנצח. אני לא מתייחס לביקורות ולכל מה שנאמר עליי אחרי גביע העולם, אשאר אותו אדם תמיד".

על ההפסד ליריבה המושבעת במשחק ההכנה אמר מסי: "שתי טעויות שלנו הכריעו את ההתמודדות - הראשונה הגיעה בשער הראשון ואחר כך הגיעה החמצת הפנדל שלי. הנבחרת עוברת תהליך של שינוי, עם מאמן חדש שהגיע עם רעיונות אחרים. אנחנו מנסים דברים חדשים וזה דורש זמן, אימונים ומשחקים. לאט לאט נהיה הנבחרת שמרטינו רוצה לראות".

למרות שמדובר כאמור רק במשחק הכנה, בברזיל חגגו את הניצחון בטירוף. "אחרי מה שקרה בגביע העולם, לנצח את סגנית האלופה, שניצחה מאוחר יותר את גרמניה במשחק אימון, זה פנטסטי עבורנו", סיפר דונגה והוסיף: "זה ייתן בטחון עצום לשחקנים שלי לקראת המשך הדרך".

למאמן הסלסאו היו גם דברי ביקורת כלפי השופט: "מפגש בין ברזיל לארגנטינה זה תמיד דרבי לוהט. משחק כזה מצריך שופט בעל ניסיון, ולרוע המזל השופט לא היה מוכן. זה לא היה משחק ידידות אלא גמר גביע. שחקני ארגנטינה תיקלו בצורה אגרסיבית מאוד, וזה דורש ממך משמעת נפשית חזקה".