הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יתגעגעו לסוארס? סגל אורוגוואי לקופה פורסם

קבאני, חימנס, גודין וגם סטואני בין 27 המוזמנים. קאסרס וניקו לופס בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.15 - 19:38
קבאני, יסתדר בחוד? (gettyimages)
קבאני, יסתדר בחוד? (gettyimages)

תגיות: אורוגוואי

תחילת כתבה

חודש לפני פתיחת הקופה, וושינגטון טבארס פירסם את הסגל המורחב של נבחרת אורוגוואי לטורניר. מאמן המחזיקה המכהנת מ-2011 נשאר בלי לואיס סוארס המושעה, כאשר גם מרטין קאסרס וגסטון רמירס הפצועים נותרו בחוץ. ניקו לופס הצעיר לא זומן, בעוד שדייגו פורלאן ודייגו לוגאנו פרשו מהמדים הלאומיים.

מי שיצטרך לבלוט בהיעדרו של סוארס הוא אדינסון קבאני, חלוץ פאריס סן ז'רמן. מי שעוד עשויים לחלוק במשימות ההתקפה הם כריסטיאן סטואני (אספניול), דייגו רולאן (בורדו), אבל הרננדס (האל סיטי) וג'ונתן רודריגס (בנפיקה). כריסטיאן "סבוז'ה" רודריגס, שכבר עבר העונה בשלוש קבוצות שונות, עזב לאחרונה את גרמיו הברזילאית בשביל להיות זמין עבור נבחרתו.

החוליה היציבה ביותר בנבחרת אורוגוואי היא כמובן ההגנה. בשער אמור לפתוח פרננדו מוסלרה, כאשר בין שחקני השדה יכול טבארס לסמוך על דייגו גודין, חוסה חימנס ומקסי פריירה. הסלסטה שובצה לבית ב' יחד עם ארגנטינה, פראגוואי וג'מייקה, שתהיה יריבתה במשחק הראשון ב-13 ביוני.

הסגל המורחב
שוערים: פרננדו מוסלרה, מרטין סילבה, רודריגו מוניוס.

הגנה: מקסי פריירה, מתיאס אגירגראיי, חורחה פוסילה, מתיאס קורוחו, חוסה מריה חימנס, דייגו גודין, סבסטיאן קואטס, אמיליאנו ולאסקס, גסטון סילבה.

קישור: ג'יורג'יאן דה אראסקאטה, כריסטיאן "סבוז'ה" רודריגס, ניקולאס לודיירו, אלבארו גונסאלס, קרלוס סאנצ'ס, קמילו מיאדה, אחידיו ארבאלו ריוס, וואלטר גרגאנו, גוסמן פריירה.

התקפה: דייגו רולאן, ג'ונתן רודריגס, אבל הרננדס, כריסטיאן סטואני, אדינסון קבאני.