הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וידאל ואלכסיס בפנים, אורייאנה לא בסגל צ'ילה

חורחה סמפאולי פירסם את 30 השמות שלו לפני הקופה. אנסו רוקו בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.15 - 11:43
אלכסיס סאנצ'ס, ישאיר את הגביע בצ'ילה? (Gettyimages)
אלכסיס סאנצ'ס, ישאיר את הגביע בצ'ילה? (Gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי ברזיל, ארגנטינה, אורוגוואי וקולומביה הגיעה גם הרשימה של המארחת. מאמן נבחרת צ'ילה חורחה סמפאולי פירסם את 30 השמות בסגל המורחב שלו לקופה אמריקה. ארתורו וידאל (יובנטוס), אלכסיס סאנצ'ס (ארסנל) וקלאודיו בראבו (ברצלונה) הם כמובן השמות הבולטים ביותר.

ההיעדרות המרכזית היא של פביאן אורייאנה, שמראה לאחרונה יכולת טובה במדי סלטה ויגו. מי שעוד נעדר הוא אנסו רוקו, שחקן ההגנה בן ה-22 של אלצ'ה. בסגל אפשר למצוא גם את שמותיהם של גארי מדל (אינטר), גונסאלו חארה (מיינץ), מאוריסיו איסלה (ק.פ.ר), חורחה ואלדיביה (פלמייראס), מתיאס פרננדס (פיורנטינה) ואדוארדו ורגאס (ק.פ.ר).

הסגל המורחב
שוערים: קלאודיו בראבו, פאולו גארסס, ג'וני הררה.

הגנה: גונסאלו חארה, גארי מדל, חוסה רוחאס, חואן קורנחו, מיקו אלבורנוס, חוסה פדרו פואנסלידה, אאוחניו מנה, מאוריסיו איסלה.

קישור: מרקו מדל, צ'רלס אראנגיס, ז'אן בוסז'ור, פרננדו מנסס, קרלוס קרמונה, מרסלו דיאס, מתיאס פרננדס, אדסון פוץ', פליפה גוטיירס, רודריגו מייאר, דויד פיסארו, חורחה ואלדיביה, ארתורו וידאל, מארק גונסאלס.

התקפה: מאוריסיו פינייה, אנג'לו הנריקס, ג'וניור פרננדס, אלכסיס סאנצ'ס, אדוארדו ורגאס.

גם נבחרות נוספות פירסמו את הסגל המורחב שלהן לקראת הטורניר. ריקרדו גארקה, המאמן הארגנטיני של פרו, כלל כמצופה את ג'פרסון פרפאן, חואן מנואל ורגאס, קלאודיו פיסארו, פאולו גררו ואת השוער היהודי סלומון ליבמן. לנבחרת אקוואדור זימן גוסטבו קינטרוס את וואלטר איובי, כריסטיאן נובואה, אנטוניו ולנסיה, אנר ולנסיה, ג'פרסון מונטרו וחיימה איובי.