אבדו עקבותיו של סטיב גורי. קיים חשש לחייו

דיווחים: שחקן מכבי ת"א לשעבר הסתבך כלכלית. חבריו: ייתכן שקפץ לנהר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.12.15 - 10:45
סטיב גורי במדי מכבי ת"א. משפחתו מחפשת אותו
סטיב גורי במדי מכבי ת"א. משפחתו מחפשת אותו

תגיות: סטיב גורי

תחילת כתבה

משפחתו של מגן מכבי תל אביב לשעבר, סטיב גורי, חוששת לחייו ודיווחה על כך שאבדו עקבותיו לאחר שיצא אל עבר פאריס על מנת לפגוש אותם. חבריו של השחקן סיפרו לתקשורת הגרמנית כי סבל מבעיות כלכליות וצרך סמים: "אנחנו חוששים מהגרוע מכל. הוא השאיר בבית את תעודת הזהות והטלפון הסלולרי. ייתכן שהוא קפץ לתוך נהר הריין".

ביום שישי האחרון הוא עוד הספיק להשתתף במסיבת חג המולד של מועדונו הנוכחי, סטיינבך מהליגה הרביעית בגרמניה.  גורי, ששיחק בעבר גם בוויגאן, פאריס סן ז'רמן ובורוסיה מנשנגלאדבך והופיע 13 פעמים במדי נבחרת חוף השנהב, הודיע לחבריו כי הוא יוצא לפאריס על מנת לפגוש את המשפחה שלו, אבל לא הגיע לבירה הצרפתית, וזו חזרה למקום מגוריו בדיסלדורף על מנת לדווח על היעדרותו.

בסטיינבך הזדעזעו למשמע הידיעה על ההיעלמות של המגן, שלא מכבר הצטרף לקבוצה. "אין לנו מילים", אמר המאמן תומאס ברדאריץ', "סטיב נפרד ממני ביום שישי האחרון, הוא אמר לי שהוא הולך לפגוש את המשפחה שלו בפאריס, אבל כעת התברר לנו שהוא לא הגיע. אני מקווה שהספקולציות לגביו לא נכונות, שהיו לו בעיות אישיות והחליט לעזוב הכל. הוא לא צריך לעשות זאת למשפחה שלו או לקבוצה שלו. אני מקווה שהכל יתברר בקרוב".

גורי הגיע למכבי ת"א ב-2012/13, עונתו הראשונה של ג'ורדי קרויף בקבוצה, אך לא התאקלם, קיבל מעט הזדמנויות מהמאמן, אוסקר גארסיה, ועזב במהלכה. עוד לפני כן, בשנת 2000 שיחק בבני יהודה, אליה הגיע כחלוץ.