נמצאה גופתו של סטיב גורי, לשעבר במכבי ת"א

על פי הנתיחה, המגן נטל סמים וקפץ אל נהר הריין במטרה לשים קץ לחייו. קרויף: "מודים לו על החיוך והאהבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.16 - 17:04
גורי במדי מכבי תל אביב
גורי במדי מכבי תל אביב
תחילת כתבה

טרגדיה בגרמניה. סטיב גורי, ששיחק במכבי תל אביב בחצי העונה הראשון של 2012/13, נמצא היום (שבת) ללא רוח חיים בנהר הריין. לפני למעלה משלושה שבועות, השחקן מחוף השנהב הוכרז כנעדר וחששות עלו שקפץ למותו. הם התאמתו כששם קץ לחייו בגיל 34.

על פי נתיחת גופתו של גורי, הוא היה תחת השפעה של סמים לפני שקפץ לנהר. עקבותיו אבדו לאחר שיצא לפגוש את משפחתו בפאריס, וחבריו סיפרו כי הוא הסתבך בבעיות כלכליות. המנהל המקצועי של מכבי ת"א, ג'ורדי קרויף, אמר לאתר הרשמי של הקבוצה: "זה רגע מאוד מאוד עצוב. אנחנו עקבנו אחר הבשורות בשבועיים האחרונים מאז דווח על היעדרותו של סטיב. לא היה קל לשמוע הערב על מותו. זה מעמיד את הכל בפרספקטיבה שונה.  אנחנו מודים לסטיב על החיוך והאהבה שנתן לכולנו בשהותו בארץ".

הוא הגיע למכבי ת"א בעונתו הראשונה של קרויף בקבוצה, אך לא התאקלם, קיבל מעט הזדמנויות מהמאמן, אוסקר גרסיה, ועזב במהלכה. עוד לפני כן, בשנת 2000 שיחק בבני יהודה, אליה הגיע כחלוץ. גורי שיחק בעבר גם בוויגאן, פאריס סן ז'רמן ובורוסיה מנשנגלדבאך. בנוסף, הופיע 13 פעמים במדי נבחרת חוף השנהב.

קבוצתו האחרונה הייתה סטיינבך מהליגה הרביעית בגרמניה. מאמנו, תומאס ברדאריץ', אישר כי השחקן סיפר לו על בעיותיו ואמר לו שהוא יוצא לבירת צרפת לאחר שקיבל שחרור מהמועדון.

המועדון מרכין ראש לזכרו של סטיב גורי http://bit.ly/1PDi4eu

Posted by ‎Maccabi Tel Aviv FC - מועדון הכדורגל מכבי ת"א‎ on Saturday, January 2, 2016