הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האוהדים התעמתו, 1:3 למקסיקו על אורוגוואי

צפו: 2 שערים דרמטיים סידרו ניצחון חשוב. מבוכה: המנון צ'ילה נוגן בטעות. ונצואלה גברה 0:1 על ג'מאייקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.16 - 07:19

תגיות: קופה אמריקה

האקשן האמיתי בקופה אמריקה סנטנריו התחיל. בית מספר 3 בטורניר יצא לדרך הלילה, כשמקסיקו השיגה הלילה (בין ראשון לשני) ניצחון 1:3 גדול על אורוגוואי. שערים של רפא מארקס והקטור הררה בחמש הדקות האחרונות של המשחק השאירו את הנקודות אצל מקסיקו, לעיניי 60,205 צופים באיצטדיון בפיניקס שסיפקו אווירה מדהימה שבסופו של דבר גם התלהטה לכדי עימותים. במשחק שיצא לדרך מוקדם יותר, ונצואלה הפתיעה 0:1 את ג'מאייקה.

מקסיקו - אורוגוואי 1:3
האוהדים המקסיקנים סיפקו אווירה ביתית שחצתה את הגבולות בדקה ה-74 עם השיוויון של דייגו גודין. שני מחנות האוהדים החלו להתעמת, כשחפצים הושלכו בין היציעים ולעבר המגרש. על הדשא, שער עצמי של אלבארו פריירה בדקה החמישית העלה את המקסיקנים ליתרון מוקדם, והנבחרת של חואן קרלוס אוסוריו קיבלה חיזוק נוסף עם ההרחקה של מתיאס וסינו האורוגוואי בדקה ה-45.

למרות זאת, דייגו גודין השווה, איך לא, בנגיחה בדקה ה-74. בדקה ה-85 הגיע אקס ברצלונה והקפטן, מארקס, שאחרי עירבוביה ברחבה שחרר טיל אדיר לחיבור והקפיץ את האוהדים לשמיים. החותמת הסופית הגיעה בדקה -92, כשהקטור הררה נגח מקרוב את השלישי. זהו הניצחון התשיעי ברציפות של האל טרי בכל המסגרות.

אירוע ביזארי במיוחד קרה עוד לפני שריקת הפתיחה. בזמן נגינת ההמנונים ובעת שכל השחקנים האורוגוואים עומדים אחד לצד השני, בקע מהרמקולים דווקא המנונה של צ'ילה. השחקנים ההמומים שמעו את ההמנון הלא נכון במשך שתי דקות, מבלי שהתקלה תוקנה.

ונצואלה - ג'מאייקה 0:1
שער מוקדם של ג'וזף מרטינז סידר לוונצאולנים ניצחון חשוב במשחק הראשון שלהם בטורניר. ווילפריד שייפר הפתיע כאשר לא פתח עם קפטן לסטר, ווס מורגן, שנכנס בסופו של דבר לשחק בדקה ה-40 לאחר שרודולף אוסטין הורחק בדקה ה-23 בצהוב שני. מרטינז כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-15 אחרי שקיבל כדור נהדר מאלחנדרו גרה וכבש מקרוב.

צפו בתקציר >>>