הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליונל מסי לא צפוי לשחק עם ארגנטינה מול צ'ילה

הקפטן הפצוע ינוח ואמור לצפות בשיחזור הגמר של הקופה מ-2015

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.16 - 21:50

תגיות: ארגנטינה

וידאו: ה-1:3 של מקסיקו על אורוגוואי בקופה

על פי כל ההערכות האחרונות בארגנטינה, ליונל מסי יחמיץ את משחק הפתיחה של הנבחרת בקופה אמריקה מול צ'ילה הלילה (בין שני לשלישי, 05:00). הפרעוש, שנפצע במשחק ההכנה מול הונדורס, אמנם שב לאימונים של האלביסלסטה, אך ככל הנראה לא יוכל לקחת חלק בשיחזור גמר הקופה מהשנה שעברה.

צ'ילה - ארגנטינה (05:00)
מסי, שנפגע בצלעות, העביר את היומיים האחרונים באימונים פיזיים אינטנסיביים על מנת להתגבר על הפציעה. טאטה מרטינו לא היה יכול להודיע באופן מוחלט אם הסופרסטאר יעמוד לרשותו במשחק מול אלופת היבשת, אך הוסיף כי ההחלטה הסופית תהיה של קפטן ארגנטינה ותיקבע על פי התחושות שלו. כעת, כאמור, נראה שמסי לא יוכל לעמוד לרשותו של המאמן.

על פי ההכנות של ארגנטינה, מי שצפוי לתפוס את מקומו של מסי בהרכב, במידה ולא ישחק, הוא ניקו גאייטאן. האחרון חתם לאחרונה באתלטיקו מדריד, תמורת 25 מיליון יורו שיועברו לבנפיקה, מהלך שיהפוך לרשמי בקרוב. "מסי מאוד נחוש לספק קמפיין טוב בקופה", סיפר מרטינו, "ממה שראיתי ממנו באימונים, אין מה לדאוג לגבי הכשירות שלו, אבל ההחלטה תתקבל רק סמוך מאוד לפתיחת המשחק".

מנגד, לצ'ילה יש צרות משלה. חורחה סמפאולי, שהוביל אותה לזכייה בקופה בשנה שעברה, עזב, ומחליפו, חואן אנטוניו פיצי, מתקשה להיכנס לנעליו. מאמן האלופה הפסיד ב-4 מ-5 המשחקים האחרונים, כשבנוסף, לא ברורה רמת הכשירות של ארתורו וידאל, שנפגע ב-1:0 למקסיקו בהכנה. "אני רגוע, התוצאה הזאת לא אומרת כלום לגבי ההתקדמות שעשתה הנבחרת", התייחס פיצי ליכולת.

פנמה - בוליביה (02:00)
עוד לפני שחזור הגמר מהשנה שעברה, יערך המשחק הנוסף של הבית, בו תקח חלק פנמה, אחת מהנבחרות שהגיעו לטורניר כאורחת במסגרת חגיגות 100 השנים. האחרונה הגיעה בשנה שעברה עד חצי גמר גביע הזהב, שם הודחה על ידי מקסיקו במשחק שכלל לא מעט שערוריות שיפוט. מנגד, בוליביה מגיעה לקופה במצב רוח לא מרומם במיוחד, אחרי שחטפה 4:0 מארצות הברית בהכנה.