שכחו ממסי? ארגנטינה דרסה 0:4 את מקסיקו

מרטינס להט עם שלושער תוך 22 דק'. ברזיל הפסידה 1:0 לפרו

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.19 - 07:17
תחילת כתבה

ארגנטינה של השנים האחרונות לא חווה יותר מידי רגעים של אושר, אבל הלילה אין ספק שהיא תלך לישון עם חיוך על הפנים. זה אמנם היה רק משחק אימון, אבל האלביסלסטה דרסו 0:4 את מקסיקו והוכיחו שלא כדאי להספיד אותם, כשעל הקהלה כולה ניצח לאוטרו מרטינס עם שלושער תוך 22 דקות. הנמסיס, ברזיל, הותירה את הרושם ההפוך עם הפסד 1:0 לפרו.

הארגנטינאים עלו כמובן ללא מסי הפצוע, אבל זה לא מנע מהם לזעזע את הרשת המקסיקנית כבר אחרי 17 דקות של כדורגל. מרטינס קיבל מחוץ לרחבה, חלף על פני שני שחקנים באומנות והכניע את גיז'רמו אוצ'ואה בלי בעיות. חושבים שנגמר? חמש דקות אחר כך, אותו מרטינס קיבל כדור נהדר בין שניים מאסיקל פלאסיוס, שניצל טעות ענקית בהגנת מקסיקו, והשלים צמד מהיר.

מרטינס המשיך להיות בלתי ניתן לעצירה. בדקה ה-33 החלוץ סחט כדור עונשין לאחר נגיעת יד ברחבה, וסידר ללאנדרו פארדס מפ.ס.ז' את השער השלישי של האלביסלסטה, אך זה עדיין לא הסוף. אקורד הסיום בקונצרט של חלוץ אינטר הגיע בדקה ה-39, כשקיבל כדור ארוך, השאיר אבק לבלמים של מקסיקו והשלים שלושער יוצא דופן.

במשחק ידידות נוסף שנערך הלילה, ברזיל פגשה את פרו, אבל בשבילה זה הלך קשה הרבה יותר. עם ניימאר על הספסל, הסלסאו הפגינו מחצית ראשונה משמימה שהסתיימה בתיקו נטול שערים. הכוכב עלה כדי להושיע במחצית השנייה, אבל לא הצליח לתקן את הרושם ודווקא פרו הייתה זו שעלתה על לוח התוצאות בדקה ה-85 משער של לואיס אברם בנגיחה לאחר מצב נייח.