יגיע לבקר? סוארס זומן לסדרת משחקי הראווה

הכוכב וקבאני יהיו בסגל אורוגוואי. בכורה לרודריגו בברזיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.19 - 20:39
תחילת כתבה

בחודשים האחרונים נשמעו לא מעט גרסאות לגבי קיום המשחק בין ארגנטינה ואורוגוואי על אדמת ישראל. בתקשורת הארגנטינאית דיווחו שהנבחרת של ליונל סקאלוני תגיע למשחק הראווה, בתקשורת האורוגוואית אישרו, אך בפרגוואי טענו כי ברשותם מסמכים המוכיחים שבכלל הם אלה שקבעו משחק מול האלביסלסטה. כך או כך, לנו לא נותר אלא להמשיך לפנטז על ביקור מרתק של מסי, סוארס, קבאני ועוד.

הערב (שישי), ההתאחדות האורוגוואית פירסמה את הסגל שייקח חלק בסדרת משחקי הידידות שמצפה להם בחודש נובמבר, ולמען האמת, הרשימה כוללת לא מעט פרצופים שהיינו שמחים לראות מלהטטים בסמי עופר, טרנר או כל אצטדיון אחר. בין השמות הבולטים: לואיס סוארס, אדיסון קבאני, דייגו גודין, רודריגו בנטאנקור, פרדריקו ואלוורדה ועוד.

כזכור, למען הסר ספק, אלה היו דבריו של נשיא ההתאחדות הפרגוואית, רוברט הריסון, לפני מספר ימים: "אנחנו הודענו על משחק רשמי של הנבחרת שלנו, יש לנו מסמכים רשמיים שתומכים בהודעה הזאת. המשחקים שמתוכננים לנו בחלון הבא של פיפ"א יהיו מול ונצואלה וארגנטינה. כשאתה חותם על חוזה אתה מחויב אליו, הם חייבים לכבד את החוזה, אחרת אנחנו נדע מה לעשות".

במקביל, מצפה לנבחרת ארגנטינה משחק נוצץ מול נבחרת ברזיל שייערך באמצע נובמבר. הערב, טיטה פירסם מי יהיו 23 השחקנים שייקחו חלק בהתמודדות ולמרבה ההפתעה הוא כלל את רודריגו, חלוצה בן ה-18 של ריאל מדריד, שעבורו זו תהיה הופעת הבכורה בסגל הסלסאו, רגע לאחר שרשם בכורה בהרכב הבלאנקוס מול גלאטסראיי. מי ששילם את המחיר הוא חברו לקבוצה, ויניסיוס ג'וניור, שלא זומן לסגל הפעם.