בנדטנר חשף: "התעללו בי מינית בגיל 16"

החלוץ נפתח באוטוביוגרפיה שלו. וגם: על ונגר ומסיבות המין

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.19 - 16:35
חברו נגע בו בצורה אינטימית. בנדטנר (getty)
חברו נגע בו בצורה אינטימית. בנדטנר (getty)
תחילת כתבה

ניקלאס בנדטנר הוא אחד מהטיפוסים המסקרנים והצבעוניים ביותר של עולם הכדורגל. למרות שנעלם בשנים האחרונות מאור הזרקורים, החלוץ בן ה-31 (שמשחק היום בקופנהאגן) יוציא מחר (רביעי) לאור אוטוביוגרפיה בשם "שני הצדדים", בה הוא יספק הצצה לקריירה העמוסה שלו. על פי פרסומים בתקשורת האנגלית, בנדטנר גם תיאר בספרו כיצד חווה התעללות מינית על ידי אחד מחבריו כשהיה בן 16, בערב השנה החדשה.

חלוץ ארסנל לשעבר סיפר כי החבר, אותו כינה בשם בדוי "סילאס", הציע לו אבקה לבנה וטען שאינה קוקאין, אלא קפאין מרוסק. לאחר שסירב, בנדטנר נרדם, ועל פי תיאורו לכשהתעורר, מצא את חברו נוגע באיבר מינו בצורה אינטימית. "זה היה מוגזם", כתב החלוץ. "הוא ידע שאני סטרייט, ועדיין, מצאתי את עצמי ער בזמן שהוא משחק עם האיבר המין שלי. צרחתי עליו כמו מטורף, ועזבתי במהירות. באותו הרגע הקשר שלי איתו נגמר".

הדני הוסיף כי בהמשך ניסה לדבר עם "סילאס", במטרה להתגבר על משקעי העבר. "אני רוצה לעזור לו, הוא חי בהכחשה", הסביר. "הוא נשאר בארון כל השנים והחיים שלו מלאים בשקרים וזיופים". החשיפה יצרה עניין רב בעולם הכדורגל, ובמיוחד באנגליה, שם אוהדי כדורגל רבים ממתינים ליציאת האוטוביוגרפיה בה יוכלו לקרוא את סיפור חייו של בנדטנר.

וזה ממש לא נגמר שם. בנדטנר גם מתאר בספרו מסיבות מין עם שחקני נבחרת דנמרק ("היינו מביאים לחדר בנות כשהמאמן ישן, הבית שלי הפך ל'אחוזת פלייבוי' של ממש") ומערכת יחסים רעה מאוד עם מאמנו לשעבר בארסנל, ארסן ונגר. הדני סיפר שאחרי שונגר התקשר אליו והודיע לו שהוא שחקן גיבוי, הוא חזר אליו וזעם: "קיללתי אותו. אמרתי לו שהוא זבל של בן אדם, שאנחנו לא אוהבים אחד את השני, ושעדיף שניפרד. הוא פשוט אמר לי 'נתראה באימון' וניתק. במשרד שלו הבהרנו את הסיאטוציה".