"המכירה המהירה ביותר לאצטדיון מלא בארץ"

בתוך דקות: אזלו הכרטיסים למשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.19 - 23:05
תחילת כתבה

עשרות אלפים המתינו היום (שלישי) באתר חברת "לאן", ובתוך דקות אזלו כל עשרות אלפי הכרטיסים למשחק הראווה בין נבחרות ארגנטינה ואורוגוואי בישראל, שיתקיים ביום שני (18.11.19) באצטדיון בלומפילד. משרד הכרטיסים הודיע כי מדובר בשבירת שיא ובמכירת הכרטיסים המהירה ביותר אי פעם לאצטדיון שלם בישראל.

עבור מי שלא הצליח לרכוש כרטיס למושב באצטדיון, "קבוצת קומטק" נערכת בימים אלו לשידור חי של המשחק בארץ ולעוד מיליוני צופים בעשרות מדינות ברחבי העולם. לצד מכירת הכרטיסים לקהל הרחב, דניאל בנעים וסילבן אדאמס הקצו יציע מיוחד שיוקדש לילדי הפריפריות ועמותות, ובראשן ילדי קבוצות הכדורגל של "מרכז פרס לשלום" - יהודים, מוסלמים ונוצרים המשחקים יחדיו, עבורם זו תהיה הגשמת חלום לראות מקרוב את כל הכוכבים הגדולים על כר הדשא.

אמש נחת הצוות המקצועי הרשמי של נבחרת ארגנטינה בישראל להכנות אחרונות למשחק הגדול. הבוקר קיים הצוות סיור מקדים בבלומפילד ויעקוב מקרוב אחר כל המקומות והמתקנים בהם תשהה האלביסלסטה. זה יהיה המשחק האחרון של הנבחרות לפני קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022.

בנעים ואדאמס העומדים מאחורי המשחק, הביעו סיפוק רב ממכירת הכרטיסים המהירה ומהעניין הרב שהמשחק מעורר. השניים הדגישו כי הם עובדים לילות כימים בכדי לספק לציבור הישראלי חוויית כדורגל מהטובות שנצפו והוסיפו: "נמשיך להביא עוד אירועים רבים לישראל ונשים את מדינתנו היפה על מפת הספורט העולמית".