הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחאה באימון ברצלונה נגד הגעת מסי לישראל

קבוצת אקטיביסטים דרשה מהפרעוש וסוארס לא לשחק בבלומפילד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.11.19 - 09:33

זה אמור להיות אירוע נוצץ וחגיגי, אבל משחק הידידות בין אורוגוואי לארגנטינה המתוכנן להתקיים בבלומפילד ב-18 בנובמבר, גורר בעל כורחו גם פן פוליטי. באימון ברצלונה שלפני המשחק מול סלטה ויגו, קבוצת אקטיביסטים הגיעה למחות בפני ליאו מסי ולואיס סוארס על מנת שלא יגיעו לישראל.

"עדיין יש לכם זמן על מנת להחליט לא להגיע לישראל", צעקו מספר מוחים. "האם הייתם הולכים לשחק בדרום אפריקה תחת משטר האפרטהייד? אל תתנו להשתמש בכם על מנת לטשטש את פשעי המלחמה בישראל, המשחק קרוב לעזה, שם שחקני כדורגל נורים ברגליהם בכוונה תחילה. האם אתם באמת רוצים להזדהות עם זה?"

אחרי סאגה ארוכה, ארגנטינה ואורווגאי אישרו הגעתן לישראל וגם שני כוכבי ברצלונה ייקחו חלק בהתמודדות (שתשודר ב-5SPORT). בכך, הם יצטרפו לשלל כוכבים שהגיעו ארצה בשנה האחרונה ביניהם חברם לקבוצה אנטואן גריזמן, ששיחק עם אתלטיקו מדריד מול בית"ר ירושלים וכמובן, אגדות ברזיל רונאלדיניו וקאקה שלקחו חלק במשחק השלום.

ליאו מסי וארגנטינה, כזכור, היו אמורים להגיע ארצה גם לפני שנה וחצי, כחלק ממשחק הכנה של האלביסלסטה למונדיאל 2018, מה שלא קרה בסופו של דבר. עבורו ועבור סוארס יהיה זה המשחק הראשון בישראל.