דרך העיניים שלהם: בדרום אמריקה סופרים את הדקות

בארגנטינה ואורוגוואי מסקרים בהרחבה את המשחק הערב בבלומפילד: סימני שאלה סביב ההרכב של סקאלוני, האוהדים שהגיעו למלון הילטון והשחקנים שצפויים לקבל הזדמנות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.19 - 09:37
תחילת כתבההספירה לאחור נמשכת: הערב (שני), ארגנטינה ואורוגוואי תיפגשנה לקרב מסקרן על הדשא של אצטדיון בלומפילד, במשחק ידידות שיהווה את ההכנה האחרונה של שתי הנבחרות לקראת מוקדמות המונדיאל בקטאר. ככזה, וגם בתור משחק עם יריבות היסטורית לא קטנה, הוא מושך לא מעט עניין בשתי המדינות, וזה מתבטא גם בכלי התקשורת, שעוקבים באופן צמוד אחר שתי הנבחרות. הנה מבט קצר לעבר המשחק הגדול הערב, דרך העיניים שלהם.

ב"אולה" הארגנטינאי ציטטו, כצפוי, את מאמן הנבחרת ליונל סקאלוני ממסיבת העיתונאים אמש, בה הודיע כי "מסי ואגוארו ישחקו". עם זאת, מיהרו להדגיש גם את מה שסקאלוני לא אמר: תשעת העמדות האחרות במגרש, הן הגדירו, פנויות להובלה. שאלת השאלות, לדבריהם, היא מי יחליף את לוקאס אוקאמפוס הפצוע, והאם יהיה זה פאולו דיבאלה, תוך כדי מעבר למערך של 4-3-3.

גם ב"TYC" מכינים את הקרקע להרכב מעניין שתעמיד האלביסלסטה על הדשא ביפו. "סקאלוני יפתיע עם ההרכב?", שאלה הכותרת של האתר אמש. כמו כן הדגישו את הציטוט של המאמן, לפיו "ינסה לתת לשחקנים שונים זמן משחק", כאישוש לאפשרות של רוטציה רחבה. שם, למשל, ציינו את שמותיהם של ניקולאס דומינגס (21, ולס סארספילד) או ניקולאס גונסאלס (21, שטוטגרט) כמי שעשויים לפתוח ב-11 של ארגנטינה. כמו כן, ציינו שם גם את הקהל הגדול שהגיע למלון הילטון בתל אביב וקיבל את פניה של הנבחרת. מצד שני, באורוגוואי המשחק בישראל די עמד בצילו של "קלאסיקו" אחר, זה בין נאסיונל לפניארול שנערך אמש (והסתיים בתיקו 0:0). עם זאת, אתר "Football Uy", התעסקו בעיקר בחששות של הצוות האורוגוואי סביב המשחק, וציטטו את המאמן אוסקר טבארס שאמר במסיבת העיתונאים: "השחקנים אף פעם לא אמרו שהם לא רוצים לבוא... אבל הם היו מודאגים, כמו כולנו. הפסקת האש הרגיעה אותנו והחזירה הכל למקום".