אחרי חודשיים: מראדונה עזב את חימנסיה

כוכב העבר שהגיע בקול תרועה רמה, נפרד מוקדם מהצפוי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.19 - 20:05
תחילת כתבה

חודשיים בתפקיד הספיקו לו והערב (שלישי) דייגו מראדונה עזב את חימנסיה. אגדת העבר, שחזר לליגה הארגנטינית בקול תרועה רמה, נפרד באותה מהירות שבה הגיע כשהקבוצה במקום ה-22 בלבד באפרטורה וכשנותרו שלושה מחזורים בלבד לסיומה. 

נשיא חימנסיה גבריאל פלגרינו הודיע שמראדונה כבר לא חלק מהמועדון כמו שאר צוות האימון שלו בראיון לתחנת רדיו ארגנטינית, זאת בשל העובדה כי הוא עצמו החליט שלא לרוץ לנשיאות המועדון: "מראדונה היה שמח להישאר, אבל רוצה אחדות".

רק אתמול, מראדונה עצמו הכריז שאם פלגרינו יעזוב הוא ילך בעקבותיו וכעת מימש את האיום. חוזהו של אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה היה אמור להסתיים בסוף עונת האפרטורה (שמיני בדצמבר), אבל ייפרד עוד לפני שיתקיימו הבחירות לנשיאות וישים קץ לפרק קצר מדי בקריירת האימון שלו.

מראדונה הגיע לחימנסיה בספטמבר, במה שהיה תפקיד האימון הראשון שלו בליגה הארגנטינית מאז 1995 אז הדריך את ראסינג קלוב. כוכב העבר זכה לכבוד בכל מגרש אליו הגיע בחודשיים האחרונים ואף ישב על כס מלכות במשחק מול ניואלס. למי שמודאג, נראה שהתחנה הבאה של דייגו מתקרבת ולפי דיווחים במקסיקו, נשיא דוראדוס כבר שוחח איתו על מנת שיחזור להדריך את הקבוצה.