"לכדורגל יש רק אלוהים אחד", "למען ההיסטוריה"

הזכייה השישית של ליאו מסי בכדור הזהב הוציאה את כלי התקשורת מגדרם. גם במדריד פרגנו: "M6SSI", "MESSIX". מודריץ' עקץ את רונאלדו: "צריך לדעת לכבד את היריבים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.19 - 07:50
תחילת כתבה

ליאו מסי שוב רשם אתמול (שני) את שמו בספר ההיסטוריה של הכדורגל העולמי. יותר נכון חרט. הפרעוש זכה בכדור הזהב השישי שלו בקריירה, הפך למעוטר ביותר מאז ומעולם והשאיר את כריסטיאנו רונאלדו מאחור. מגיע או לא, אי אפשר להתעלם מהתופעה - הילד הצנום מארגנטינה הוא שחקן הכדורגל הטוב בכל הזמנים.

הזכייה השישית של כוכב ברצלונה הציפה את הרשת בברכות ואיחולים, כאשר חבריו לקבוצה, פרשנים וגם יריבים (לפחות חלקם) הצטרפו לחגיגה. לוקה מודריץ' זוכה השנה שעברה שגם העניק למסי את התואר, בירך את הפרעוש ועקץ על הדרך את רונאלדו, שבחר להבריז: "ניצחון בספורט ובכדורגל הוא לא הדבר היחידי, צריך לדעת לכבד את חברי הקבוצה שלך והיריבים".

ארתורו וידאל פרגן: "ברכות למסי. האגדה שלך נמשכת, תמיד תהיה הטוב ביותר". גם ניימאר, לואיס סוארס ואנטואן גריזמן פרסמו תמונות ברשתות החברתיות. ומסי? הוא נשאר צנוע כהרגלו גם לאחר דבריו בטקס: "מה שאני מרגיש לברצלונה הוא הרבה מעבר לכל חתימה או נייר. אישית, אני מעדיף לזכות בעוד תארי ליגת האלופות ובקופה אמריקה".

עיתוני ספרד, גם אלה ממדריד, לא שכחו למרוח את פרצופו של מסי על השער ופרגנו. ב'מארקה' נכתב: "למען ההיסטוריה", 'אס' ו'מונדו דפורטיבו' הלכו על משחק מילים שמשלב את הספרה 6 ושמו של מסי: "M6SSI", "MESSIX". ב'ספורט' לא השאירו מקום לספק: "לכדורגל יש רק אלוהים אחד". 'ל'אקיפ' הצרפתי השתמש בכינויו של ז'וזה מוריניו: "המיוחד".