"ה-MVP של הליגה": רובן ראיוס מלהיב את קפריסין

11 שערים בחצי עונה, 4 פעמים נבחר לשחקן המצטיין ויכולת שיא. אקס חיפה הפך לשחקן הכי מדובר באי השכן, תוך שהוא מציג יכולת שיא, שמפתיעה את כולם. צפו בביצועיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.19 - 14:44

תגיות: רובן ראיוס

תחילת כתבה

11 שערים ו-3 בישולים. זה המאזן המדהים של רובן ראיוס העונה בארנותוזיס. התיקול המכוער כלפי רפי דהן השכיח את העובדה שאקס מכבי חיפה הוא פשוט שחקן כדורגל טוב.

העונה, ראיוס חווה את השנה הטובה ביותר בקריירה שלו כשאחרי 11 מחזורים הוא סופר כבר 11 שערים.  אחת עשרה שנים מאז שאנורתוזיס זכתה באליפות, נראה שהכחולים לבנים בדרך הבטוחה שוב אל התואר, כשהיא במרחק 5 נקודות מאומוניה ניקוסיה שבמקום השני. 

אתמול (שבת) הספרדי הבקיע ב-0:2 של אנורתוזיס על א.א.ל לימסול, כשיכולתו הטובה שוב הובילה למחמאות בתקשורת הקפריסאית. "הנוכחות של רובן ראיוס מצילה פעם אחר פעם את אנורתוזיס", נכתב בתקשורת הקפריסאית, "הקוסם הספרדי עושה ככל העולה על רוחו. הוא פשוט גדול על הליגה הזאת".

מתחילת העונה ראיוס זכה בתואר ה-MVP כבר 4 פעמים: "בחצי עונה ראיוס עשה את מה שהוא לא עשה ב-3 שנים באנורתוזיס".

"רובן ראיוס הוא השחקן הטוב ביותר בקפריסין כיום", אחד האתרים הוסיף, "הוא המוח של אנורתוזיס, האיש שהכל עובר דרכו. הנוכחות שלו מורגשת בכל משחק ובכל מהלך התקפי של אנורתוזיס. איפה הוא היה עד היום? היכולת שלו פשוט מדהימה".

צפו במיטב הביצועים של ראיוס מעונה חלומית, שעשויה להסתיים באליפות