צפו: בניון הורחק, גמר האגדות נעצר פעמיים

שער שהובקע אחרי הזמן ובוטל ושני אדומים. בלאגן ברוסיה

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.20 - 16:09

תגיות: יוסי בניון

תחילת כתבה

זה אמור היה להיות משחק אגדות תמים ואירוע חגיגי בו שלל כוכבי עבר רוקדים על הדשא, אבל את ההצגה גנב (או יותר נכון גנבה) גורם לא צפוי. השופטת ששפטה את גמר הלג'נדס קאפ סיפקה מספר החלטות שנויות במחלוקת שהובילו לעצירת המשחק פעמיים ולמחאה של קבוצת האגדות של יוסי בניון. ההתמודדות, למקרה שתהיתם, הסתיימה ב-5:6 לזכות הישראלי וחבריו.

אז מה קרה בעצם? הכל החל בדקה ה-22, אז יוסי בניון נכנס לעימות עם שני שחקנים רוסים ואף משך במכנס של אחד מהם וברגע שהשופטת פסקה על עבירה לרעתו של קשר העבר, הוא מחה בגסות מה שהוביל להרחקתו לארבע דקות. בינתיים, הוא הספיק לשוב למגרש לפני תום זמן ההרחקה מה שהוביל לעצירת המשחק פעם נוספת ודרישת השופטת להורדתו החוזרת לספסל.

דקה לאחר מכן, הגיע הרגע שהוביל לעצירתו של המשחק. מרקו מטראצי ביצע עבירה סמוך לשער. השופטת פסקה על עבירה, בעוד חברו לשעבר של בניון בליברפול ג'ון ארנה ריסה מחה גם הוא בגסות והורחק. זה כבר היה הקש ששבר את גב הגמל, קבוצתו של בניון ירדה לחדר ההלבשה והמשחק חודש רק לאחר מספר דקות אחרי שהאדום של ריסה הומר בצהוב.

אם חשבתם שמכאן המשחק יעבור על מי מנוחות, טעיתם. קבוצת האגדות יחד עם בניון השיגה 5:6 דרמטי וחגגה את הניצחון על כר הדשא, אבל מתברר שההתמודדות לא הסתיימה ובינתיים הרוסים כבשו והשוו. הישראלי וחבריו מחו שוב ודרשו שהשער יפסל ורק אחרי רבע שעה הוחלט להעניק להם את מבוקשם.