שלחו כוח: אגדות ברזיל למען רונאלדיניו

קאקה וריבאלדו חיזקו את האיש והחיוך שעדיין כלוא בפרגוואי

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.20 - 07:17
תחילת כתבה

בזמן שהכדורגל העולמי כמעט בכולו הושבת לחלוטין, לאור מגפת הקורונה, ישנו סיפור על כדורגלן עבר שממשיך להעסיק את חובבי הענף - מעצרו של רונאלדיניו בפרגוואי. כזכור, הברזילאי האגדי נעצר על ידי הרשויות לאחר שנכנס למדינה, יחד עם אחיו, בעזרת דרכון מזויף.

הפרשה הלא נעימה הזו, לא נעלמה גם מעיניהם של חבריו לשעבר של "רוני" על כר הדשא. אחד מהם הוא קאקה, שחקן אגדי בפני עצמו, ששיתף פעולה עם האיש והחיוך הן במדי נבחרת ברזיל והן במדי מילאן.

"זה עצוב מאוד לראות את רונאלדיניו במצב הזה. עבורנו, השחקנים שחוו את רונאלדיניו וניהלו איתו מערכת יחסים של חברות, זה עצוב מאוד לראות אותו עובר את הסיטואציה הזו", הודה האיש שזכה בכדור הזהב ב-2007.

קאקה, אלוף אירופה עם מילאן בעונת 2006/7, הוסיף מסר אופטימי: "כולנו מקווים לראות אותו במהרה כפי שאנחנו מכירים אותו - מחייך, משחק כדורגל ונהנה מהחיים".

ריבאלדו, אגדה אחרת בכדורגל הברזילאי, שזכה יחד עם רונאלדיניו בגביע העולם ב-2002, שיתף גם הוא בתחושותיו לאור הסיטואציה המביכה: "אני יכול במצב הזה רק לשלוח לו המון עידוד ולאחל שכל זה ייגמר בטוב. אני משוכנע שכשכל זה יסתיים, רונאלדיניו ייצא חזק יותר".