צפו. רונאלדיניו יצא ממעצר: תודה על האהבה

הכוכב חילק חתימות ביציאה. מחיר הערבות: 1.6 מיליון דולר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.20 - 14:01

תגיות: רונאלדיניו

תחילת כתבה

חדשות טובות לרונאלדיניו. כוכב העבר הברזילאי יצא היום (רביעי) מבית הכלא בפרגוואי שבו שהה בחודש האחרון יחד עם אחיו, רוברטו דה אסיס. עם היציאה מהמתקן והמעבר למעצר בית, רונאלדיניו חילק חתימות למעריצים שחיכו לו ומסר בקצרה לתקשורת במקום: "תודה על האהבה והתפילות".

כוכב ברצלונה לשעבר ואחיו שוחררו למעשה בערבות למעצר בית עד תום ההליכים. כמו כל דבר בחיים, גם להקלה יש מחיר והשניים ייפרדו מ-1.6 מיליון דולר ויעברו לבית מלון בפרגוואי במרכז אסונסיון (עיר הבירה). עד כה, הבקשה להשתחרר למעצר בית נדחתה כבר שלוש פעמים, אבל הפעם השופט השתכנע וחס על הברזילאים.

כזכור, בתחילת חודש מארס רונאלדיניו נעצר בכניסה לפרגוואי לאחר שהוא נתפס ביחד עם אחיו כשהם נושאים דרכונים מזויפים. כמו כן, נגד השניים מתנהלת חקירה בעבירות של הלבנת הון.

כמו כן, רק אתמול רונאלדיניו פרסם סרטון מהכלא והראה שלמרות הכל הוא שומר על החיוך המוכר: "שלום לכולם", אמר הקוסם, "אני כאן עם החבר שלי, החלוץ, פאבלו (חבר שלו לתא), הוא משחק נהדר. אנחנו יחד ועוד מעט גם נשחק יחד". הסרטון הזה מתווסף לקטעים נוספים בהם הוא נראה משחק כדורגל גם מתוך הכלא, ולמרות עדותו של נלסון קואבס כי הברזילאי סובל, כנראה שהוא מתמודד יפה עם המאסר. עכשיו, ההתמודדות תהיה קלה יותר מבית המלון בבירת פרגוואי.