הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניימאר: העובדה שלא משחקים גורמת לי לחרדה

כוכב פ.ס.ז' בווידוי. שחקן ליון, רפאל: הוא לא מנהיג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.04.20 - 14:48

החופש מתחיל להימאס על ניימאר. בהודעה שפרסם באתר הרשמי שלו הודיע הכוכב הברזילאי כי הוא כבר לא יכול לחכות כדי לחזור ולשחק כדורגל. "העובדה שאני לא יודע מתי אני יכול לחזור לשחק גורמת לי לחרדות", ציין החלוץ, שמתאמן במולדתו באישור פ.ס.ז', "אני ממש מתגעגע למשחק, להיות ליד החברים שלי ובאווירה של מועדון. אני בטוח שהאוהדים שלי רוצים לראות את כולם חוזרים למגרש הכי מוקדם שאפשר. אני מקווה שתתקבל החלטה כמה שיותר מוקדם".

אחת הסיבות לכך שניימאר החליט להרעיד את הכדורגל העולמי ולעבור מברצלונה לפאריס סן ז'רמן היא הרצון להנהיג קבוצה משלו. את ברזיל הוא הוליך עד לחצי גמר מונדיאל 2014 וב-2022 תהיה לו הזדמנות נוספת להוביל אותה לזכיה שישית וראשונה בגביע הנוצץ אחרי 20 שנים, אבל אם תשאלו את רפאל - הכוכב יצטרך לשנות גישה ומהר.

"אנחנו צריכים את ניימאר, זה ברור", הכריז אקס מנצ'סטר יונייטד בראיון ל-ESPN. "אנחנו צריכים אותו מאוד, אבל הוא עדיין צריך לשפר הרבה דברים מחוץ למגרש כדי לעלות עליו בצורה הטובה ביותר. זה חשוב לכדורגלן. אני מקווה שהוא יוכל לעשות זאת ואם זה יקרה יהיה לנו סיכוי גדול לזכות במונדיאל".

גם אם ניימאר יהיה במיטבו, רפאל טען שהוא לא זה שאמור להיות זה שינצח על החבורה הברזילאית: "הוא לא מנהיג, זה פשוט לא באופי שלו. הוא יכול לעשות את הדברים שלו ולהתרכז במה שהוא עושה כי כשזה קורה ניימאר הטוב בעולם".

רפאל, שהיה שותף לאליפות האחרונה של יונייטד ב-2013, משחק כיום בליון והספיק לעקוב מקרוב מאוד אחר ניימאר. "הכדורגל חייב להיות בעדיפות עליונה בחיים שלך, אבל סביב ניימאר יש דברים רבים אחרים. הוא חושב שאין צורך לנתק את עצמו משאר הדברים בחיים, אבל הוא כן", ניתח המגן.

"יש הרבה דברים שהוא צריך לעשות על מנת להתקדם ומישהו צריך לשים לו את זה בראש", המשיך רפאל. "שיחקתי איתו ואני יודע שמדובר במישהו שקשה לו להקשיב להוראות של אחרים. הוא פשוט לא טוב בזה. אני אומר את האמת, אבל יש אנשים שלא אוהבים לשמוע אותה ורק רוצים לשמוע שהם טובים וקסומים. החיים הם לא כאלה. אם ניימאר יקשיב לאחרים, ברזיל תהיה בלתי ניתנת לעצירה".