רונאלדיניו: "לא האמנתי שאגיע לכזה מצב"

הברזילאי מדבר לראשונה: על החיים בכלא והתקוות לעתיד

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.20 - 11:45

תגיות: רונאלדיניו

תחילת כתבה

לראשונה מאז נעצר ונכלא, רונאלדיניו מדבר: כדורגלן העבר שנכנס למאסר בפראגוואי בתחילת החודש שעבר, התראיין לתקשורת בברזיל באופן נרחב - על החיים בכלא, על ההסתבכות ועל הניסיון לראות את היום שאחרי.

"מה אעשה כשאחזור?", הוא נשאל וענה, "אני הולך לתת נשיקה גדולה לאמא שלי. בטח במצב של הקורונה, זו היתה תקופה מאוד קשה. המצב יצטרך לשקוע קצת". בהמשך, הוא סיפר גם על הרגע בו נודע לו על ההרשעה: "נדהמנו לגלות שאנחנו לא זכאים. מאותו רגע, שיתפנו פעולה באופן מלא עם החקירה, כדי להבהיר את הכל. אני מתפלל לאלוהים שזה ייגמר בקרוב. המחשבה שאני אלך לכלא היתה מכה עבורי. לא דמיינתי בחיים שאהיה במצב כזה".

בראיון, רונאלדיניו התייחס גם לחיים החדשים. כרגע, הוא נמצא בחדר מלון במשך שבועות ארוכים (מעצר בית), והוא נזכר במעמד המיוחד שזכה לו בכלא. שם  הוא עדיין היה הכוכב - שיחק כדורגל וחילק חתימות. "לשחק כדורגל ולעשות את הדברים שהתרגלתי, זה חלק מהחיים שלי. לא היתה לי שום סיבה להפסיק, בטח במקום כזה, עם אנשים שכמוני עברו חוויה קשה".

כרגע, לא ברור מה יהיה גורלו המשפטי. הוא עדיין שרוי במעצר, וייתכן מאוד שייכלא שוב. להגנתו, הוא עדיין טוען שלא ידע כי הוא מבצע עבירה פלילית, ומקווה שההאשמות יתפוגגו.