מסי: חברו לנבחרת מפנטז על סדרה בכיכובו

לוקאס ביגליה, חברו של הפרעוש לנבחרת, סיים לצפות ב"הריקוד האחרון", וכעת מקווה כי בעתיד נוכל לראות דבר דומה על "הפנומן של הכדורגל". וגם: החיים לצד ליאו מסי האדם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.20 - 08:14
תחילת כתבה

בזמן שהספורט כולו נעצר בעקבות מגפת נגיף הקורונה, היה בכל זאת "אירוע ספורטיבי" שהעסיק את האוהדים ברחבי העולם בשבועות האחרונים: סדרת-הדוקו "הריקוד האחרון", שגוללה את סיפורה של שיקגו בולס הגדולה בהנהגתו של מייקל ג'ורדן.

גם היום, שבוע אחרי שהגיעה לסיומה, הסדרה עדיין מעוררת הדים רבים. ויש גם מי שכבר מקווה לסדרת-המשך, ובכן, עם זווית מעט שונה. "סיימתי לצפות לאחרונה ב'הריקוד האחרון', זה היה נפלא. זה גרם לי לחשוב ולקוות שבעוד כמה שנים נוכל לראות משהו דומה על הפנומן של הענף שלנו, על ליאו מסי".

את הדברים האלה אמר לוקאס ביגליה, ששיתף פעולה לא אחת עם הפרעוש במדי נבחרת ארגנטינה. לקשר הוותיק גם יש בראש כבר סצנה חלומית לסיום: "כמו שמייקל ג'ורדן חיבק את גביע ה-NBA ובכה - הייתי רוצה לראות את זה עם מסי וגביע העולם. ממש הייתי רוצה לראות את זה. אני יודע מה תהיה המשמעות של זה עבורו ועבור העם שלנו".

לביגליה, כיום חלק ממילאן, יש רק מילים טובות להגיד על הכוכב הגדול של ארגנטינה וברצלונה - בניגוד, ובכן, לדרך שבה הצטייר בסדרה הפנומן של הכדורסל. "מסי תמיד מעמיד את עצמו ברמה שלך. זה לא רק בגלל הצניעות שלו, אלא כדי לגרום לך להרגיש בנוח. הוא מחפש לבנות מערכת יחסים עם חבריו לקבוצה. זה מה שהופך אותו לגדול כל כך. אין מילים לתאר אותו כשחקן, אבל כאדם הוא טוב פי 100".

"מדוע אדם צריך לסבול כל כך הרבה?", תהה ביגליה בהתייחסו לביקורת הנוקבת שאיתה מסי נאלץ להתמודד לאורך השנים לאור הישגיו בנבחרת, "כשראיתי כמה הוא סובל לאחר ההדחה במונדיאל האחרון, זה גרם לי לתהות. התמונה הזו נשארה איתי. כאב לי לראות אותו סובל כל כך וזה גרם לי לשאול את עצמי מדוע הוא צריך לסבול כך. אני מתפלל לאלוהים שנוכל לראות אותו בגביע העולם גם בעוד שנתיים".