בית"ר ירושלים: הקבוצה תקרין אוהדים בזום במהלך משחקים

הירושלמים יאמצו את המודל הדני של אוהרוס. מסכי ענק יוצבו בטדי במפגש עם ב"ש

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.20 - 12:18
תחילת כתבה

אחרי הבונדסליגה והליגה הצ'כית, גם בסקנדינביה הכדור יתחיל להתגלגל על הדשא. הליגה הדנית תתחדש הערב (חמישי) עם הדרבי בין אורהוס לראנדרס. אבל לא מדובר בעוד משחק ליגה רגיל (ללא קהל), אלא במאורע היסטורי בקנה מידה ספורטיבי.

הסיבה לכך היא שהקבוצה המקומית, אורהרוס, מתכננת להציב מסכי ענק (40 מטרים רוחב על 3 מטרים גובה) במרכז האצטדיון עליו יוקרנו אוהדים שנרשמו למערכת זום ויצפו במשחק דרך הטכנולוגיה החדשנית. במועדון מעריכים שמדובר באלף אוהדים שנרשמו לקחת חלק במיזם ומתכוונים לעודד בכל הכוח, אך לצערם הגדול הם ישארו על מיוט, כך שהשחקנים באצטדיון קרס פארק לא יוכלו לשמוע אותם, אבל לפחות לחוש אותם.

"כשאתה הולך למשחק כדורגל, אתה חווה משהו קהילתי. הדבר הזה חסר עכשיו בגלל הקורונה. עכשיו לאנשים יש צ'אנס להיות שוב ביחד. השחקנים יתקלו בפרצופים שהם מזהים בדרך כלל מהמשחקים", אמר סורן קארלסן, ראש המדיה של אורהוס בראיון לגרדיאן.

למיזם הצטרפה בית"ר ירושלים שהודיעה היום (שישי) כי תאפשר גם היא לאוהדי הקבוצה להיות חלק משיחת זום אשר תוקרן על מסך ענק באצטדיון טדי במשחק מול הפועל ב"ש בשבת. מנויי הקבוצה של העונה ובית"ריסטים יקבלו לינק ואפשרות להירשם אליו על מנת לעודד את השחקנים, ולתת תחושה כמה שניתן של בית. "זהו מסר גדול מבחינתנו לאוהדים, על הרצון לראות אותם ביציעים בחזרה כמה שיותר מהר ושלמרות הכהל הם חלק מהחוויה", אמרו בקבוצה.