"אשמח להגיע למכבי ת"א. יכול לעזור בליגת האלופות"

חלוץ אוסטרסונד, קאדירי, אישר שהצהובים במגעים לצירופו: "הקבוצה אמרה לי שמכבי רוצה אותי. אשמח מאוד להגיע. אני מזכיר בסגנון המשחק שלי את סוארס". צפו בביצועיו

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  28.06.20 - 15:28
תחילת כתבה

האם ג'ורדן קאדירי בדרך למכבי ת"א? יכול מאוד להיות. בשבדיה ממשיכים לדווח על עניין מצד אלופת ישראל ומצד קלאב ברוז' בשחקן ההתקפי של אוסטרסונד. אחרי שמאמנו, יאן בורחאנל, אישר את ההתעניינות בחלוץ והבהיר שהוא יימכר בקיץ, כעת הגיע הזמן לשמוע את הצד של החלו.

בשיחה עם ערוץ הספורט, הניגרי אישר את ההתעניינות מצד הצהובים, אבל הבהיר שהנושא עדיין רחוק מסגירה. "הליגה הישראלית מעניינת אותי מאוד", קאדירי סיפר, "המועדון שלי יצר איתי קשר ואמר לי: 'תשמע, מכבי ת"א וקלאב ברוז' רוצות אותך. האמת? אין לי העדפה. אשמח לשחק בשתיהן, קראתי המון על מכבי ת"א לאחרונה. ראיתי שהיא שיחקה בליגת האלופות נגד צ'לסי, זו הזדמנות גדולה בשבילי".

"בסגנון שלי אני מזכיר את לואיס סוארס - אני יכול לשחק גם בכנפיים, אבל יותר מהכל אני חלוץ 9", המועמד למכבי ת"א הוסיף, "הקבוצה שלי דורשת מיליון יורו, ממה שאני יודע, אבל מכבי ת"א הבהירה שהיא תשלם פחות ומה שיהיה ביניהם מקובל עליי. עניתי כל אוהדי מכבי ת"א ששלחו לי הודעות לאחרונה. לא יודע מה יוליד יום, אבל זו אופציה טובה בשבילי, אני בטוח שאוכל לעזור בליגת האלופות".

לקאדירי בן ה-20 חוזה ל-3.5 שנים באוסטרסונד, אך בשבדיה בטוחים כי הוא יעזוב בקרוב. במהלך העונה הנוכחית, קאדירי כבר הספיק לכבוש ארבעה שערים בשלושה משחקי גביע, אך לא כבש בשלושת משחקי הליגה של קבוצתו.