"טעות של מכבי. מיכה השחקן הטוב בקפריסין"

ורגוץ' אקס נתניה ושחקן אנורתוזיס: "לא האמנתי שהוא יגיע"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.10.20 - 11:38
תחילת כתבה

במשך שלוש עונות בהן שיחק ברנקו ורגוץ' במכבי נתניה הוא לא כבש אפילו שער אחד, אבל היה תמיד משחקני ההגנה שנותנים את כל כולם על המגרש. לא פעם הוא נפצע, דימם, אפילו שבר את אפו ותמיד היה מהשחקנים שהאוהדים מעריכים את ההשקעה שלהם על הדשא.

הבלם הקרואטי שהיה בין הבולטים ביהלומים בתקופת סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה עושה חייל באנורתוזיס פמגוסטה. זו השנה השנייה שלו במועדון הקפריסאי בו הוא משתף פעולה עם דור מיכה.

"כשעלה השם שלו כמועמד לא האמנתי שהוא יבוא אלינו", סיפר ורגוץ', "בנתניה תמיד היה לנו קשה לשחק מולו. התחכום, השליטה בכדור, המסירה זה משהו שאין לכל אחד. מבחינתי הוא השחקן הכי טוב שיש היום בקפריסין. אני לא מבין איך מכבי ת"א ויתרה עליו. שמעתי על מה שהיה ועובדה שזה נסגר ללא כתב אישום מחוסר אשמה. מכבי ת"א עשתה טעות גדולה ואנחנו הרווחנו".

השחקן בן ה-30 שמתנשא לגובה של 1.94 שמח לקבל את מיכה ואסף צור, שהופתעו לשמוע שהוא מבין עברית וגם מדבר לא רע.

"הבקעת שערים? זה היה המינוס שלי במכבי נתניה" הוא אמר בראיון, "עד השנה הכדור לא נכנס לי ועכשיו יש לי כבר שלושה שערים בשישה משחקים באירופה. אחד ברגל ימין, אחד בשמאל ואחד בראש". ורגוץ' שנהנה מאוד בישראל לא פוסל גם חזרה בעתיד לליגת העל. בינתיים הוא ואנורתוזיס רחוקים רק שלוש נקודות מהמקום הראשון.

"המטרה שלנו היא ללכת עד הסוף ולהיות פקטור רציני במאבק על האליפות. יש לנו קבוצה טובה, רוב השחקנים נשארו מהשנה שעברה והמאמן דוחף אותנו לניצחונות - לא משנה איפה אנחנו משחקים ומול מי".