"לא אותו שחקן": המהפך של מיכיל קראמר

כובש, מנהיג, אחראי. החלוץ מלהיב את דן האג: "הוא השתנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.21 - 11:12

תגיות: מיכיל קראמר

תחילת כתבה

מיכיל קראמר היה אחד מהזרים הכי מאכזבים שהגיע למכבי חיפה בשנים האחרונות. מי שהגיע כחלוץ מוכח מהולנד והורחק כבר במשחקו הראשון באדום חסר אחריות, סיים את הקדנציה בירוק אחרי חצי עונה וללא שער ליגה.

העונה הוא פתח את שנתו השניה בדן האג, קבוצתו של עילאי אלמקייס, והוא חווה את העונה הטוב ביותר שלו מזה 5 שנים. קראמר הוא נקודת האור בקבוצה שלא ממש מתרוממת עם 4 שערים ב-16 הופעות, כשבמקביל הוא משמש כקפטן השלישי של הקבוצה.

"אני אעשה הכל כדי להבקיע", הוא סיפר לתקשורת ההולנדית לאחרונה, "אין לי בעיה להיות 'מלוכלך' כלפי היריבים שלי. אני משחק בקבוצה עם הרבה צעירים, ואני יודע שמצופה ממני להוביל ואני שמח שאני עושה את זה. תפנו את האש אליי, אין לי בעיה".

"אני גאה להנהיג את הקבוצה, זה משהו שמתאים לי", הוא הסביר, "אני לא הקפטן הקבוע, אבל אני לא צריך סרט כדי להוביל, זה בטבע שלי".

בתקשורת ההולנדית הבחינו בשינוי של קראמר כבר בשנה שעברה, שינוי שממשיך גם העונה. "הוא הפך משחקן שחושב רק על עצמו לשחקן קבוצתי", החמיאו אשתקד ב-Omroepest ההולנדי, "הוא השתנה מאוד באישיות והתבגר כאיש משפחה, רואים את זה על המגרש".

כרגע לקראמר יש 4 שערים, אחד יותר מלזהבי העונה, שכמובן שיחק הרבה פחות ממנו. יחד עם זאת, אפשר לראות שאחרי לא מעט התסבכויות בקריירה, קראמר סוף סוף מרוכז בכדורגל.