הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בישראל שומעים? "מסי הקוריאני" שוב פנוי

סאונג וו, שנקשר למכבי חיפה ומכבי ת"א שוחרר מסנט טרוידן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.21 - 18:01

תגיות: לי סונג-וו

תחילת כתבה

הוא סומן בעבר כדבר הגדול הבא שהכדורגל הדרום קוריאני ייצר, הוא היה חלק ממחלקת הנוער היוקרתית של ברצלונה, זומן לנבחרת הלאומית בגיל 20 ואפילו זכה לכינוי "מסי הקוריאני", אך כעת, בגיל 23 הקריירה של לי סאונג וו לקחה צעד נוסף בכיוון הלא נכון.

הקשר, שפעם כאמור היה נחשב להבטחה גדולה כעת שוחרר מתחנה נוספת, לאחר שלא שיחק ולו דקה אחת העונה במדי סנט טרוידן הבלגית. למעשה, בשתי העונות האחרונות הקוריאני שיחק 17 משחקים בלבד, בהם כבש שני שערים, וכעת מצא את עצמו ללא קבוצה.

כזכור, בעבר השחקן היה אחת המטרות של מכבי חיפה ומכבי תל אביב, כשהשתיים, לפי דיווחים בקטלוניה, התעניינו בשירותו בחודש ינואר שעבר. לבסוף, כידוע לכולנו, אף אחת מהשתיים לא הצליחה להשיג אותו והוא הושאל לפורטימוננסה מהליגה הפורטוגלית, שם רשם 4 הופעות בלבד, בהן לא מצא את הרשת.

הקוריאני החל את דרכו באינצ'ון יונייטד ובגיל 13 הצטרף לקבוצת הילדים של ברצלונה, בה הצליח להרשים את אנשי המועדון עם 39 שערים ב-29 משחקים וזכה לכינוי המשווה בינו לבין הפרעוש המפורסם. ב-2016 שיחק בברצלונה ב', בקיץ 2017 נמכר לוורונה תמורת 1.5 מיליון יורו וכעבור שנתיים חתם הגיע לבלגיה, שם המשיך להתקשות לעמוד בציפיות הענק שניתלו בו בעבר. לאן מועדות פניו כעת?