הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישוב לכלא? ההסתבכות החדשה של רונאלדיניו

לברזילאי נותר שבוע לשלם חוב לאקסית, או שייאסר פעם נוספת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 15:23

תגיות: רונאלדיניו

תחילת כתבה

שוב זה קורה. אחד השמות הנוצצים ביותר שרקדו אי פעם על כר הדשא בעולם הכדורגל, רונאלדיניו, ממשיך להסתבך. לאחר שבמהלך השנה האחרונה כוכב העבר הברזילאי נכלא בפרגוואי בעקבות זיוף דרכונים, כעת הוא עשוי לשוב אל מאחורי הסורגים בעקבות חוב לבת זוגו לשעבר, פריסיליה קואליו.

למעשה, בית המשפט בריו התקשה לאתר את כדורגלן שידע תקופה זוהרת בהרבה מזו הנוכחית. לבסוף, לכשזה קרה, נקבע כי הוא מחויב לשלם את הכסף (מוערך בכ-18 אלף יורו), עד ה-1.12, ואם לא יעשה כך הוא צפוי להיכלא.

"יש לו שתי ברירות, לשלם או לשלם", אמר עורך הדין של קואליו. "התהליכים לקבלת הסכום מצידנו כבר התחילו, זאת לפי קביעת בית המשפט. אם רונאלדיניו רוצה לבטל את זה הוא צריך לחזור ולערער על ההליך המשפטי שקבע שהוא מחויב לשלם את הסכום".

כזכור, קואליו בעצמה נפרדה מכוכב העבר לאחר 6 שנות זוגיות והגישה נגדו תביעה לקבל את חלקה ב-137 מיליון הדולרים, הונו המשוער. בעבר, גם אמה של פריסיליה, התעסקה בסוגיה ואמרה: "לרונאלדיניו יש בבית שני חדרי שינה. אחד לפריסיליה ואחד לביאטריס. הן אף פעם לא חלקו את אותה מיטה. יום אחד הוא היה ישן במיטה של פריסיליה וביום הבא במיטה של ביאטריס. הוא העניק לכל אחת מהן את אותו סכום כסף בכל חודש וגם העניק להן בדיוק את אותן מתנות. והיו שם מתנות מאוד יקרות, שעוני רולקס למשל".