הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הקהל יתלהב לגלות": מי יזכה בכדור הזהב?

מסי מול לבנדובסקי ראש בראש. פדרי מועמד מוביל לפרס קופה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.21 - 14:38
תחילת כתבה

אחרי הפסקה של שנה שבה הפרס לא הוענק, טקס כדור הזהב של המגזין "פראנס פוטבול יתקיים מחר (שני, 19:50, שידור ישיר ב-5SPORT) בפעם ה-65 בתאטרון שאטלה בפריז, להכרזה על המצטיינים של 2021 בכדורגל העולמי.

  • שני, 19:50, ישיר ב-5SPORT: טקס כדור הזהב

כמו שזה נראה, שני המועמדים הבכירים מעל כל היתר לזכות בתואר הם ליאו מסי ורוברט לבנדובסקי, והעורך הראשי של "פראנס פוטבול", פסקל פרה, טען בראיון בצרפת: "אוהדי הכדורגל יהיו נלהבים לגלות את זהות הזוכה ה-65 בכדור הזהב, אני משוכנע בזה. השחקן כבר מודע לזכייה, וכבר הלכנו לעשות איתו ראיון גדול, צילומים והכל היה סודי. אף אחד לא הבחין בנו והוא היה נלהב, כמו כל הזוכים בכל שנה".

ובינתיים ב"ספורט" הקטאלני כבר נערכים לאפשרות שהבן האובד יהיה זה שיזכה בתואר והוא כמובן סומן לפייבוריט, למרות השנה המדהימה שעברה על רוברט לבנדובסקי. הפרעוש אמנם הוביל את ברצלונה רק לזכייה בגביע הספרדי, אבל העובדה שזכה בקופה אמריקה יחד עם ארגנטינה והוביל את הבלאוגראנה במאבק על אליפות ספרד, תהיה זו שעשויה להכריע את הכף.

מלבד כדור הזהב יחולק גם פרס קופה, לשחקן הצעיר הטוב בעולם. אחד המועמדים הבולטים הוא כמובן פדרי, שגם קיבל לאחרונה את תואר הגולדן בוי של טוטו ספורט. הקשר הצעיר פרץ בשנה החולפת בברצלונה וגם בנבחרת ספרד, איתה הגיע עד לחצי גמר יורו 2020.