הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כבר לא מאמין": קסיאס ביקר את כדור הזהב

שוער ריאל לשעבר טען: "לא קשה לבחור את הטובים ביותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 07:43

ליאו מסי זכה אמש (שני) בכדור הזהב בפעם השביעית בקריירה, בועידן שבו אין כמעט כדורגלן שלא נמצא ברשתות החברתיות, הגיעו גם התגובות.

מי שהביע ביקורת על הבחירה במסי הוא שוער ריאל מדריד לשעבר, איקר קסיאס, שכתב בחשבון הטוויטר שלו: "בכל פעם יותר קשה לי להאמין בפרסים האלה בכדורגל. מבחינתי, מסי הוא בין חמשת השחקנים הטובים בהיסטוריה, אבל צריך להתחיל לדעת לדרג את אלה שהיו הכי טובים אחרי עונה אחת. זה לא כזה קשה לעזאזל! אחרים עושים את זה קשה!".

רוברט לבנדובסקי, שסיים שני וזכה בכובש המצטיין של השנה, החמיא: "ברכות לליאו מסי ולאלכסיה פוטייאס על הזכייה בכדור הזהב. ברכות לכל מי שהיה מועמד. זכיתי בחלוץ השנה, ואף שחקן לא זוכה בתואר אישי בלי קבוצה חזקה ואוהדים נאמנים מאחוריו. תודה לכולכם על התמיכה".

כרים בנזמה שהסתפק רק במקום הרביעי, פנה לאוהדים: "תודה לכל מי שתומך בי, אני משחק עבורכם. ההצגה חייבת להימשך".

לעומתו, ג'ורג'ו קייליני שסיים במקום ה-13, היה נרגש: "כבוד גדול להיות במקום ה-13 בדירוג היוקרתי של כדור הזהב ואני מודה למי שהצביע עבורי. זה שיאו של ההישג שנעשה יחד עם חבריי בנבחרת עם הזכייה באליפות אירופה, אבל גם של שנים רבות של ניצחונות עם החולצה של יובנטוס. בגיל 37, אני מחשיב את זה לעוד הישג בלתי נשכח בקריירה".

ג'אנלואיג'י דונארומה, שקטף את פרס יאשין: "לזכות בפרס יאשין זה מקור לגאווה גדולה עבורי. מקסטלמארה די סטאביה למילאן ועכשיו לפריז. דרך כל כך ארוכה, כל כך הרבה שינויים. החיים הם מסע ואני רואה בעצמי בר מזל שכבר הצליח להגשים כמה חלומות חשובים, והתואר הזה הוא אחד מהם, אבל יש עוד הרבה להגשים".