הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בין אם חאמס או קבאני, יש חלופות לזהבי"

בעלי בוטאפוגו, ג'ון טקסטור, אחרי ההחלטה של החלוץ לחזור למכבי ת"א: "קשה לשכנע שחקנים מאירופה להגיע. אמשיך לנסות לצרף שחקנים גם אם יש סיכוי קטן שיגיעו לכאן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.22 - 08:55
"אמשיך לנסות להביא שחקנים מאירופה". טקסטור (Getty)
"אמשיך לנסות להביא שחקנים מאירופה". טקסטור (Getty)

תגיות: ג'ון טקסטור

בוטאפוגו, היום שאחרי ההחלטה. למרות הציפייה הגדול לצירופו של ערן זהבי, במועדון הברזילאי כבר מתחילים לחשוב על אלטרנטיבות לעמדת החלוץ אחרי שהישראלי בחר במכבי תל אביב. הבעלים, ג'ון טקסטור, ניסה להרגיע את האוהדים אחרי ההפסד 1:0 אמש (ראשון) לפלומיננסה.

"יש לנו תוכניות מגירה במקום ערן זהבי", אמר הבעלים ג'ון טקסטור. "יש לנו מגבלה של שחקנים זרים ואנחנו לא 'נבזבז' את המקום הזה על שחקן שהוא לא בטופ. אני מודע לכך שאפספס שחקנים נוספים, כי אני הולך גם על שחקנים עם אחוז סיכוי נמוך שיגיעו. אם אני אחלום על קבאני או חאמס רודריגס, אני אלך אחריהם. אתם יודעים כמה קשה לשכנע שחקן אירופאי לעזוב את כל מה שיש לו ולהגיע לכאן, לברזיל?"

טקסטור אמר: "אנחנו הולכים  לשמוע על עוד שחקנים שיגידו לנו 'לא'". בנוגע להתייחסות לחאמס רודריגס, סיפר: "נראה שהוא לא מוכן להגיע כרגע לדרום אמריקה. הוא עדיין רוצה להוכיח את עצמו באירופה, והוא לא מוכן לשוב. בוא נראה איזה הצעות הוא יקבל ונבין מה קורה"