ליגת החלומות

זה ברור, שחטאר הולכת להיות אלופת אירופה. אבי מלר צפה בהגרלת הצ'מפיונס והתפרע עם התסריטים שאפשר רק לפנטז עליהם. אז מי תחטוף בראש ממלאגה, מה צריך לקרות כדי שמוריניו יביא גביע לריאל ומה הסיכוי שמסי יחגוג עוד פעם?

אבי מלר
אבי מלר  20.12.12 - 17:45
תרשמו לו עוד גביע...מסי (gettyimages)
תרשמו לו עוד גביע...מסי (gettyimages)
תחילת כתבה

ליגת האלופות 2013, מה שצריך לקרות
מכיוון שבעקבות הגרלת שמינית הגמר ניתנה לי כאן הפריבילגיה הזמנית והחד פעמית להפוך את הצ'מפיונס ליג לפנטזי ליג, הרי שאני מתכוון להשתולל ללא אבחנה. זה לא יהיה פשוט כל כך בשלב 16 האחרונות, כי הרי גם רומנטיקן חסר תקנה ועתיד כמוני, לא יכול לראות בעיני רוחו את ולנסיה כורה בורות לעיר האורות, ו/או את סלטיק מוציאה את הגברת הזקנה מהדיור המוגן, אז בוא נשאיר את ההילולה לרבע הגמר והלאה.

אז ככה: האנדרדוגים שבכל זאת יקבלו כאן ויזה לשמונה האחרונות הם שחטאר דונייצק (על חשבון דורטמונד) ומלאגה (ביי ביי פורטו). אליהן יצטרפו ברצלונה, ריאל מדריד, ארסנל, יובנטוס, פאריס סן ז'רמן וגלאטסראיי. ב-15 במרץ 2013 יישלפו הכדורים הללו מקערות הפלסטיק הנוצצות בניון (לא יוסי), ויגשימו לנו את חלום הרבע הבא: ברצלונה – ריאל, ארסנל – יובה, שחטאר – גלאטסראיי ומלאגה – פ.ס.ז'.

מה שיוביל לחצי גמר בין ריאל ליובה ובין דונייצק למלאגה. בוומבלי יתייצבו ריאל מדריד ושחטאר דונייצק, וכורי הפחם ימנעו מריאל דסימה ומז'וזה מוריניו להיות הראשון בעולם הזוכה בגביע אירופה לאלופות עם שלושה מועדונים שונים. ונראה אתכם טוענים שזו לא קטילת ענקים היסטורית והיסטרית, ורומנטיקה כפולה ומכופלת.

ליגת האלופות 2013, מה שכמעט כולם חושבים ורוצים שיקרה
בעיה: מה עושים עם ההגרלה הדפוקה הזו שתשלח לרבע הגמר נציגות לא אופנתיות, לא מסחריות, לא רייטינגיות, מדכאות דימיון ומזומנים כמו שאלקה או גלאטסראיי, פורטו או מלאגה? ממהרים להיפטר מהן ברבע. כך שלא חשוב מי מהן תעפיל, היא תפגוש בשלב הבא לווייתן קטלן מסוג ברצלונה, ריאל/יונייטד, באיירן, יובה, דורטמונד. לא פ.ס.ז'. הפריזאים הם מוקש. אי אפשר לסמוך עליהם שלא יעופו פתאום אצל איזו שאלקה. אז נלך על בטוח ונתקע להם את בארסה.

וכך ייראה רבע הגמר שכולם מבסוטים ממנו: ברצלונה – פ.ס.ז', באיירן – גלאטסראיי/שאלקה, ריאל מדריד  – מלאגה, יובנטוס – דורטמונד. מכאן תהיה הדרך קצרה לחצי הגמר האולטימטיבי: ברצלונה – באיירן, ריאל – יובה, ולגמר האירופי הראשון בתולדות דברי ימי אירופה בין בארסה לריאל, שבו דווקא יזכו הבלאנקוס בגביע העשירי, מוריניו יהפוך למיוחד הכי מעוטר ולהפך, ומשק כנפי ההיסטוריה לא יהיה לעולם צבעוני ומסעיר יותר.

ליגת האלופות 2013, מה שבאמת יקרה
ברבע
: גלאטסראיי, יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד, באיירן מינכן, בורוסיה דורטמונד, פורטו, פאריס סן ז'רמן וברצלונה. בחצי: באיירן, יונייטד, ברצלונה ויובה. ברצלונה ובאיירן בגמר. הזוכה - בארסה, אלא מה? סוף.