"זו לא תוצאה מדהימה. מצפים לנו חיים קשים מאוד בלונדון"

לפחות לגומלין אחד יש משמעות. צ'לסי יצאה עם 1:1 מאיסטנבול, ומוריניו לא ממש מרוצה: "היו לנו הזדמנויות להרוג את המפגש. זו לא ביקורת על החלוצים". רוברטו מנצ'יני: "נתנו להם כבוד יתר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.14 - 09:02
תחילת כתבה

אוהדי צ'לסי וגלאטסראיי לבטח יצאו עם רגשות מעורבים אחרי ה-1:1 בטורקיה, אך לפחות לאוהדים הניטראליים יש סיבה לשמוח, שכן לפחות למשחק גומלין אחד בשמינית גמר ליגת האלופות יש משמעות. התיקו הזה בטורקיה מבטיח 90 דקות (לפחות) מרתקות במיוחד בסטמפורד ברידג' בעוד כשלושה שבועות, מה שאי אפשר לומר על שישה משחקי גומלין אחרים.

למרות שהשיג את שער החוץ המיוחל (פרננדו טורס כבש), ז'וזה מוריניו לא יצא מרוצה מהמשחק הראשון מול אלופת טורקיה. "זו לא תוצאה מדהימה. מצפים לנו חיים קשים מאוד בלונדון", הבהיר "המיוחד" במסיבת העיתונאים. "זו טורקיה, זו איסטנבול, זו גלאטסראיי - מאוד אמוציונליים פה וזה לא פשוט. אם נקבל מהאוהדים שלנו 10 אחוזים ממה שהאוהדים של גלא נתנו לה, זה יהיה פנטסטי עבורנו".

"המחצית הראשונה היתה שלנו, פספסנו הזדמנויות להרוג את המשחק", הוסיף המאמן הפורטוגלי של הכחולים. "זו לא ביקורת על החלוצים מכיוון שהיה להם משחק טוב, אבל משהו במסירה האחרונה היה חסר לנו. בסך הכל אני לא יכול להתלונן. השחקנים שלי היו פנטסטיים".

מנגד, גם רוברטו מנצ'יני הרגיש שלקבוצתו הגיע יותר. "אני מאוכזב, במחצית השנייה הגיע לנו לכבוש יותר משער אחד", אמר המאמן האיטלקי. "צברנו הרבה מאוד בטחון אחרי ההפסקה, אבל לפניה נתנו יותר מדי כבוד לצ'לסי, שיחקנו עם פחד. מצפה לנו משחק קשה מאוד בלונדון, אבל השחקנים שלי הוכיחו למה הם מסוגלים. האוהדים? אנחנו מנצחים משחקים בגללם. קשה לי לתאר אותם במילים".

דידייה דרוגבה, האקס המיתולוגי של צ'לסי, סיכם: "זה היה משחק מיוחד מאוד עבורי, נאלצתי לשים את כל הרגשות שלי בצד. קיוותי מאוד שאוכל לכבוש מול צ'לסי, אבל יש עוד משחק ואולי זה יקרה. זו תוצאה טובה. צ'לסי טובה יותר על הנייר, אבל הראנו שאנחנו יכולים לגרום לה בעיות".