דרוגבה: "מקווה שלא אתרגש יתר על המידה"

חלוץ גלא שב לסטמפורד ברידג' וינסה להדיח את צ'לסי: יהיה לי קשה לשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.14 - 17:36
תחילת כתבה

אם עד לאחרונה היא נראתה חזקה מאוד ומועמדת ללכת רחוק בכל החזיתות, הרי שצ'לסי של אמצע חודש מרץ כבר הרבה יותר פגיעה. אחרי 1:1 בטורקיה ומעידה שסיבכה אותה גם בליגה, מחר (שלישי, 21:45) מוריניו וחניכיו יארחו את גלאטסראיי לגומלין שמינית גמר האלופות, כש-0:0 יספיק ל"מיוחד".

כמובן שהסיפור הגדול של המשחק הזה סובב סביב כוכבה הגדול של גלא והאיש שהוא אגדה בסטמפורד ברידג': דיידייה דרוגבה. החלוץ מחוף השנהב, שהנגיעה האחרונה שלו בכדור במדים הכחולים סידרה למועדון זכייה בליגת האלופות (בעט את הפנדל המכריע בגמר 2012 מול באיירן), חוזר לראשונה למקום שבו הרשית בצרורות והחשיב לביתו במשך 8 שנים.

"היה כיף לשחק נגד החברים שלי בטורקיה", אמר דרוגבה לכלי התקשורת הבריטים, "אבל הולך להיות לי ערב מאוד מיוחד בסטמפורד ברידג'. אני ממש לא יודע כיצד אגיב כשאעלה על הדשא שם שוב. היו לי שנים ארוכות ומאושרות באצטדיון הזה, ולמען האמת אני די חושש שאתרגש יותר מדי. כמובן שאני רוצה שגלא תעפיל, ולמרות שזה יהיה קשה, זה אפשרי".

בינתיים, ז'וזה מוריניו המשיך להתעסק היום עם השיפוט בליגה האנגלית ומתח ביקורת על השופט ששובץ למשחק ההפסד מול אסטון וילה בשבת. לעומתו, מאמנה של גלא, רוברטו מאנצ'יני, כבר טעון לקראת המפגש. הטראש-טוק בין השניים החל כשהאיטלקי טען כי מוריניו זכה באלופות עם אינטר שהוא עצמו בנה עבורו, בעוד "המיוחד" הגיב עם טענות על כך שאותה אינטר היתה קבוצה כושלת שהוא הפך למצליחה. "בירכתי אותו לשלום באיסנטבול", הסביר מאנצ'יני, "אבל אנחנו ממש לא חברים. אני לא חושב שהוא רוצה שיהיו לו חברים, או לפחות זו התדמית שהוא רוצה לייצר לעצמו".