הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט מבקר: "לא אהבתי את איך שצ'לסי שיחקה נגד אתלטיקו"

הישראלי, מאמן הכחולים לשעבר, ראה את הבונקר של ז'וזה מוריניו ביום שלישי האחרון, והגיב: "בטוח שגם במועדון לא אהבו את צורת המשחק". ומי הוא חושב שייפגשו בגמר ליגת האלופות בעוד כחודש?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.04.14 - 21:30
תחילת כתבה

בקיץ 2008, בגמר ליגת האלופות במוסקבה, אברהם גרנט היה קרוב כל כך להיות המאמן הראשון שמביא לצ'לסי את התואר היוקרתי. לצערו, ניקולה אנלקה וג'ון טרי לא עמדו בלחץ והחמיצו מהנקודה הלבנה, מה שהשאיר לו ברזומה "רק" את העובדה שאימן במעמד.

אז הישראלי כבר שש שנים לא חלק מהמועדון הלונדוני, אבל הוא עדיין אחד הישראלים הבודדים שהיו שם, ועל כן תמיד מעניין לשמוע מה יש לו להגיד על האקסית. גרנט, כמו רובנו, ראה את ההופעה ההגנתית להחריד של צ'לסי מול אתלטיקו מדריד בחצי גמר האלופות, ובראיון קצר לאתר ערוץ הספורט הוא התייחס לתצוגה שלא ממש הוסיפה כבוד למפעל.

"היא לא שיחקה כדורגל טוב ולא איכותי. התוצאה טובה מבחינתה, אבל אני לא אהבתי את צורת המשחק. גם בצ'לסי לא אהבו את צורת המשחק", ביקר אקס הבלוז את המערך של ז'וזה מוריניו. "למרות זאת, צריך לחכות ולראות אם זה יספיק להם. אני חושב שצ'לסי יותר טובה מאתלטיקו, למרות העונה הענקית של אתלטיקו".

"אני חושב שצ'לסי תעלה כי סטמפורד ברידג' זה מבצר. הם הפסידו פעם אחת בליגה אחרי הרבה משחקים בעידן מוריניו, אבל עדיין לא קל לשחק שם ולכן יהיה להם יתרון. מצד שני, אתלטיקו קבוצה שלא קל לשחק נגדה ומאוד פיזית. עד עכשיו לצ'לסי היה יתרון פיזי, אבל מול אתלטיקו זה לא ככה", הוסיף גרנט.

ומי הוא חושב שתהיה היריבה של צ'לסי בגמר? "לדעתי באיירן מינכן תעלה. אף אחד לא יופתע אם ריאל תעלה, אבל במינכן יש לבאיירן יתרון מסוים. היא שווה שער או שניים ולכן היא תעלה לדעתי. מצד שני, אם הייתי טוב בהימורים הייתי מהמר כל שבוע".