סיים את העונה? פול פוגבה יעדר כחודשיים

קרע בשריר לכוכב יבנטוס, שיחזור לגומלין חצי גמר האלופות, במקרה הטוב. טבס אחרי ה-0:3 בדורטמונד: "אנחנו בכיוון הנכון". קלופ: "היינו יותר מדי בלתי מזיקים". הומלס: "התוצאה מוצדקת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.15 - 22:17
תחילת כתבה

4 שנים בלי לפגוע בליגת האלופות. 33 משחקים עם תקופה עלובה במפעל. ופתאום, הוא התפוצץ. קרלוס טבס הבקיע צמד ליובנטוס, בישל לאלבארו מוראטה ורמס 0:3 את דורטמונד בחוץ בדרך לרבע גמר הצ'מפיונס.

עם זאת, לא הכל חלק ביובה. לפול פוגבה, שנפצע בשלב מוקדם במשחק והוחלף באנדראה ברצאלי, אובחן קרע בשריר. על פי הדיווחים, הקשר הנפלא ייעדר כחודשיים, מה שיגרום לו להיעדר בוודאות משני משחקי רבע הגמר. אם יובה תעלה לחצי, פוגבה עשוי להיות כשיר לגומלין, במקרה הטוב.

"נתנו משחק גדול. כולנו יודעים שיובנטוס התקשתה לא פעם בליגת האלופות, אבל אנחנו בכיוון הנכון", סיכם טבס, שכבש העונה 6 שערים ב-8 משחקים באלופות, כמו התוצרת שלו ב-33 המשחקים שקדמו להם. זו גם הייתה הפעם הראשונה בה היה מעורב ב-3 שערים בערב אחד בצ'מפיונס.

"אני רק עושה את העבודה שלי, אבל הקבוצה היא זו שמנצחת משחקים", המשיך אל אפאצ'ה. המאמן מקסי אלגרי הוסיף: "אנחנו יכולים לשחק אפילו טוב יותר. העבודה נעשית במשותף על ידי המועדון, הקבוצה והמאמן. השחקנים פשוט לא איפשרו לדורטמונד לעשות דבר. אני חושב שבסך הכל על פני 180 דקות הם הגיעו רק להזדמנות טובה אחת".

"ההגנה שלנו יכולה לעבוד עם שלושה או ארבעה שחקנים, כולם עשו תנועה מצוינת וטבס הוא חלוץ יוצא דופן", המשיך אלגרי. "לא רק שהוא מבקיע שערים, אלא גם עוזר לחבריו ועושה גם עבודה בקישור. הגיע לנו לנצח, אנחנו מצפים להמשך".

"היינו יותר מדי בלתי מזיקים", הודה מאמן דורטמונד המתוסכל יורגן קלופ. "אם אנחנו לא בועטים לשער, אי אפשר להבקיע. בכל דקה שעברה היריבה צברה בטחון. יובנטוס פשוט הייתה יותר טובה מאיתנו".

"השער המוקדם שספגנו היה הלם עבורנו", סיפר הבלם המארח מאטס הומלס. "לאורך כל המשחק נכשלנו בניסיון להגיע להזדמנויות ראויות. בחצי השני איבדנו את הקצב והתוצאה מוצדקת. אנחנו לא יכולים לטעון שהיינו הפעם באותה רמה כמו יובנטוס".