הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוריניו: כשנגיע לישראל, יהיה סיפור שונה לגמרי

מנג'ר צ'לסי לאחר ה-0:4 על מכבי: הגיע לנו לנצח. קייהיל: היינו זקוקים לזה

מירי נבו, שליחת ערוץ הספורט ללונדון  17.09.15 - 00:20

צ'לסי לא הייתה יכולה לבקש יריבה נוחה יותר על מנת לשכוח מהמשבר שפקד אותה ממכבי תל אביב. אלופת אנגליה טיילה ל-0:4 מול האלופה הישראלית כשהיא מעניקה מנוחה לכמה מהשחקנים המובילים לקראת המשחק החשוב מול ארסנל בפרמייר-ליג בשבת.

"אני יכול לחייך קצת", אמר מוריניו בסיום, "בשבת יש עוד משחק אז אין הרבה זמן ליהנות מהנצחון. אני שמח שניצחנו, היינו צריכים להתחיל את הצ'מפיונס עם ניצחון. שאתה מפסיד, יש לחץ. אני חושב שהיינו הקבוצה היותר טובה והגיע לנו לנצח וזה נפלא לשחקנים. הייתי מרוצה לראות את הקבוצה שלי אחרי שפיספסנו את הפנדל, לא הרבה קבוצות היו ממשיכות לשחק עם כל כך הרבה ביטחון".

המיוחד המשיך: "הצלחנו להתגבר על המומנטום השלילי. תקפנו מצוין, היה לנו הרבה מצבים של אחד על אחד. מכבי ת"א ניצחה את באזל, משימה שכשלנו בה. כשנגיע לישראל, זה יהיה סיפור אחר. ננסה להשיג נקודות על מנת שכשנגיע לישראל נוכל להגיע רגועים ולא לחוצים על ההעפלה".

ססק פברגאס, שכבש את הרביעי, הוסיף: "אנשים נלחצים כשצ'לסי לא מנצחת. אנחנו מקווים שנתחיל לנצח עכשיו. אנשים שואלים שאלות כשאני לא מבקיע או מבשל במשך כמה משחקים, אני לא מרוצה מעצמי, כל הקבוצה לא שיחקה מספיק טוב עד עכשיו". גארי קייהיל סיכם: "היינו זקוקים לניצחון, זה היה משחק מושלם מבחינתנו אם להיות כנה. ניצחון משכנע, שער נקי, כל מה שקיווינו לו. ניצחונות מביאים בטחון ושמחה. זה נהדר".

יש גם צדדים שפחות מעודדים את צ'לסי אחרי ה-0:4 על הצהובים. הקבוצה אישרה שוויליאן, שהוחלף בשלב מוקדם של המשחק אחרי שנפצע, ופדרו, שלא שיחק נגד מכבי ת"א בגלל פציעה משלו, יעדרו מול ארסנל בדרבי שיתקיים בשבת.