הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זלאטן: "לא נעצור פה". לואיז: "לקחנו סיכונים"

בפ.ס.ז' התמוגגו מה-1:2 בחוץ. הידינק: צ'לסי נמצאת בתקופת מעבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.16 - 23:51

תגיות: אלופות

תחילת כתבה

פ.ס.ז' הפגינה עליונות ועלתה בפעם הרביעית ברציפות לרבע גמר ליגת האלופות. הצרפתים ניצחו 1:2 את צ'לסי וסיימו עם 2:4 בסיכום הכללי, שנתן להם שוב פעם הזדמנות לחלום על הופעה ראשונה והיסטורית בשלב חצי הגמר.

כוכב המשחק, זלאטן איברהימוביץ' סיכם את המפגש: "המשחק הלך כמו שרצינו, שיחקנו מצוין תחת הלחץ. שלטנו במשחק והצלחנו להבקיע ממצבים שיצרנו לעצמנו". השבדי המשיך וסימן מטרות: "אנחנו לא עומדים לעצור פה, נמשיך לעשות את המיטב שלנו אפילו אם אנשים לא יהיו מרוצים מזה. יש לנו עוד חודשיים לשחק. בליגת האלופות אנחנו חייבים להמשיך לעבוד קשה. ניצחנו פעמיים את צ'לסי ועכשיו אנחנו ברבע הגמר".

"אני מאוד שמח. הראנו לכולם את הכישרון שלנו, שלטנו במשחק והניצחון הזה מגיע לנו", אמר הקשר הארגנטיני אנחל די מריה בסיום המשחק. בלם הפריסאים, דויד לואיז, התרגש בסיום: "זה היה קשה, אך עשינו עבודה מצויינת. לצ'לסי יש שחקנים מעולים, מאמן מצוין ואיצטדיון עם אווירה גדולה".

הברזילאי המשיך: "אנחנו מאוד שמחים שניצחנו. עשינו כמה טעויות טכניות, אבל זה נורמלי כשמשחקים בקצב כזה. זו הפילוספיה שלנו לקחת סיכונים. חשוב לנו להמשיך ולהיות במפעל שנקרא ליגת האלופות".

"זו האיכות של המשחק שעושה את ההבדל", אמר טיאגו סילבה בסיום, "בהתחלה שיחקנו מהר ואחר כך לוקאס מורה, די מריה וזלאטן עשו את ההבדל בשבילנו, כמו תמיד. אם אנחנו נמשיך לשחק ככה, אפשר לעשות את כל הדרך. אני מקווה שנלך רחוק יותר. חצי גמר יכול להיות נהדר, ולמה לא גמר? זה אפשרי. אני מקווה שזלאטן ימשיך ככה עד הסוף, זה מגיע לו ואנחנו תמיד מאחוריו".

מאמן הקבוצה המפסידה, חוס הידינק, דיבר בסיום: "כמובן שאני מאוכזב. נתנו להם יותר מדי כבוד ב-10-15 דקות הראשונות. כשנכנסו לפיגור, איבדנו את הכבוד לפ.ס.ז'. והשגנו שוויון מוצדק. הייתה לנו הזדמנות לעלות ל-1:2, אבל החמצנו. השער של זלאטן הרג את המשחק. צ'לסי נמצאת כעת בתקופת מעבר. הקבוצה צריכה לראות איך לחזור למה שהיא הייתה בעבר. קוסטה לא היה 100 אחוז, אבל הוא רצה לשחק".

על כך שהזאר החליף חולצות עם די מריה במחצית אמר הידינק: "לא ראיתי את זה, אבל אמרו לי. זה לא צריך לקרות".