די מריה, ראביו ומוטה בספק לגומלין בברצלונה

כאב ראש לאמרי: קשרי פאריס סן ז'רמן סוחבים פציעות. ה-0:4 יספיק?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.03.17 - 00:38
תחילת כתבה

עם יתרון 0:4 מהמשחק הראשון מול ברצלונה, אין הרבה שיהמרו נגד פ.ס.ז' בשמינית גמר ליגת האלופות. הצרפתים יגיעו לקאמפ-נואו ביום רביעי אחרי הניצחון הגדול לפני שלושה שבועות, אבל ייתכן שהם יחסרו מספר שחקנים. אנחל די מריה שכיכב בניצחון הגדול על בארסה עם צמד, סוחב פציעה והוא בספק לגומלין. נראה שגם אם ישחק בסופו של דבר, הוא לא יהיה כשיר לחלוטין.

שחקן נוסף שבלט במשחק הראשון של שמינית הגמר ועלול להיעדר מהגומלין הוא אדריאן ראביו. הקשר הצרפתי לא התאמן כרגיל בימים האחרונים ובפ.ס.ז' ימתינו כדי לראות האם יוכל לעמוד לרשותו של אונאיי אמרי מול בארסה. עם זאת, מצבו טוב יותר מזה של די מריה.

בנוסף לשניים הללו, גם תיאגו מוטה לא כשיר לחלוטין. הקשר פצוע בירך ונראה שהוא בעל הסיכויים הנמוכים ביותר ליטול חלק בגומלין. הוא לא שיחק מול האקסית במשחק הראשון של שמינית הגמר בשל עונש השעיה ונעדר גם משני משחקי הליגה האחרונים של פ.ס.ז' מול מארסיי ונאנסי.

מנגד, בימים האחרונים שחקני בארסה הפגינו אופטימיות באשר לקאמבק, אבל בלז מטווידי הזהיר: "בארסה תנסה להפעיל עלינו לחץ ולכבוש שער מוקדם, אבל יש לנו ביטחון. אנחנו יודעים לנצל שטחים פנויים ונהיה מוכנים".