וראטי: לא אשכח את זה בחיים, זה הגיע לבארסה

קשר פ.ס.ז' אחרי ה-6:1: לא הפסדנו בגלל השופט. אל חליפי: אין תירוצים. אמרי: "איבדנו את זה בדקות האחרונות, רגע שלילי למועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.17 - 07:42

תגיות: אלופות

תחילת כתבה

מלבד החגיגות, השבחים, המחמאות וההלם מהתצוגה הענקית של ברצלונה הערב (רביעי), לאחד מהערבים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל העולמי היה גם קורבן. פאריס סן ז'רמן, שהגיעה עם יתרון 0:4 לקאמפ נואו, ספגה 6:1 צורם וטראגי מברצלונה והודחה בשמינית גמר ליגת האלופות. אדינסון קבאני עוד צימק ל-3:1 בדקה ה-62, זה לא מנע מהקטאלונים להמם עם עוד שלושה שערים נוספים.

"כשמנתחים את זה, אנחנו מבינים שפספסנו פה הזדמנות ענקית", אמר בסיום המשחק מאמן פ.ס.ז' אונאיי אמרי בפנים שאמרו את הכל. "טעינו במחצית הראשונה ולא הצלחנו להחזיק בכדור. נרגענו אחרי המחצית, שמרנו טוב והיו לנו הזדמנויות להבקיע אבל לא ניצלנו את זה".

"ההחלטות של השופט באו כנגדנו", התלונן הספרדי והוסיף: "איבדנו את זה בדקות האחרונות, למרות שידענו שברצלונה זאת קבוצה שמסוגלת לעשות את זה. זה היה בשבילם משחק של הכל או כלום, זה רגע שלילי מאוד עבורי ועבור המועדון ואנחנו צריכים ללמוד מזה".

נשיא פ.ס.ז' נאסר אל חליפי אמר לאחר המשחק: "אפילו אם נשרקו נגדנו שני פנדלים שלא היו, זה לא תירוץ. לא שיחקנו בכלל במחצית הראשונה. אחרי שאתה מנצח 0:4 במשחק הראשון, זה קשה מאוד לקבל תבוסה של 6:1, אבל אין לנו ברירה. ניסינו לעשות את הטוב ביותר, ולא הצלחנו לעלות. קשה וכואב לקבל שלושה שערים החל מהדקה ה-88. לא דיברתי עם השחקנים, עכשיו זה לא הזמן".

"הפסדנו 6:1 וזה לא בגלל השופטים. יש לנו אחריות מלאה וברצלונה עלתה בצדק", הבהיר מרקו וראטי. "מההתחלה הם לחצו אותנו והיה לנו קשה לשחק ולהשלים מסירות. אני לא יכול למצוא הסבר למה שקרה ואני לא אשכח את המשחק הזה לעולם".